Emocionálne nestabilní muži: 5 znamení, že je to aj váš prípad

Pri hľadaní životného partnera robia ženy často rovnakú chybu. Prejavujú voči mužovi zbytočnú ľútosť a berú si ho pod svoje krídla. Možno je to akýsi druh materinského pudu, kedy má žena potrebu sa o niekoho postarať. Ďalším dôvodom je, že môže len mať strach byť sama.

Avšak emočne labilný muž vás určite nebude môcť urobiť šťastnou.

Áno, nie vždy je to o radostných chvíľach a niekedy prídu aj problémy. V tomto prípade však obrovskú rolu hrá emocionálny stav vášho partnera. Jeho vnútorný konflikt mu bránil vo vytvorení silnej a stabilnej rodiny.

Nájsť harmóniu vo vlastnom vnútri je často ťažká úloha, ale nie je to nemožné.

Prvým krokom bude uvedomenie si samotného problému. No bez túžby niečo v živote zmeniť nebude človek schopný budovať a rozvíjať ďalšie vzťahy.

Aby ste sa vyhli takýmto chybám u mužov, upriamte pozornosť na týchto 5 hlavných znamení.

man on thinking poseunsplash

Ako vyzerá emočne labilný muž

Mužovi chýba sebavedomie. Neverí si, ľahko sa s ním manipuluje a môže vás kedykoľvek opustiť. Jeho hodnoty v živote ešte neboli vyformované.

Neustále sa sťažuje na svoje zdravie. Ak je telesná choroba hlavnou témou rozhovoru vášho vyvoleného, ​​potom je jeho sebaúcta pomerne na nízkej hodnote. V budúcnosti sa to bude len zhoršovať a všetky starosti padnú na vaše plecia. A záhadná choroba vám vezme všetku silu, ktorá by mohla ísť k rozvoju vášho vzťahu.

man in black white and gray plaid dress shirt holding smartphoneunsplash

Často používa „doping“. V modernom svete existuje veľa vecí, ktoré stimulujú aktivitu alebo naopak pôsobia upokojujúco. Ak muž pri stretnutí s vami veľa pije, prejedá sa alebo užíva rôzne lieky, mali by ste byť na pozore. Bez jeho „dávky“ rýchlo stratí záujem o vás a svet okolo.

Má veľa negatívnych skúseností z predošlých vzťahov. Keď niečo stále nefunguje, začneme sa za to obviňovať. V takom prípade sa môže muž presvedčiť o tom, že nie je hodný lásky. Očakáva od vás pochvalu a súhlas s každou vecou, aby cítil svoju dôležitosť, no všetko vaše úsilie vyjde nazmar.

a man holds his head while sitting on a sofaunsplash

Vidí svet v tmavých farbách. Pesimizmus vo všetkom a nedôvera v úspech vedú k opatrnosti. U takého človeka každé menšie zlyhanie zatieni aj to najväčšie šťastie. Pokiaľ ide o váš vzťah, v jeho očiach je vopred odsúdení na neúspech. To znamená, že nemá zmysel sa veľmi snažiť.

Pozri sa na svojho partnera a ak  muža. Ak spozorujete aspoň dve z uvedených skutočností, utekajte od neho bez toho, aby ste sa obzreli dozadu. Vaše šťastie si vás určite nájde.

 

Zdroj: sovkusom.ru

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Emocionálne nestabilní muži: 5 znamení, že je to aj váš prípad”