Príbeh zo života: 23 žena si splnila sen o veľkej rodine. Vychováva 21 detí

Dokončte vetu: „Ak by som mal/a na účte milióny, urobil/a by som…“ Je nepravdepodobné, že by vám napadla myšlienka minúť peniaze na služby náhradného materstva a vytvoriť si najväčšiu rodinu na svete.

Presne to sa rozhodla urobiť 23-ročná žena z Ruska a jej 56-ročný manžel-milionár z Turecka. Manželský pár si za rok zaobstaral 20 detí, no odmieta sa zastaviť pri tomto čísle.

23-ročná Christina Ozturková vychováva 21 detí.

Rodáčka z Moskvy porodila iba raz a svoju už 6 ročnú dcéru Viktóriu porodila ako 17-ročná tínedžerka. Bola slobodnou matkou, kým sa so svojim terajším manželom Galipom nestretla na dovolenke v Batumi. Podľa dievčaťa sa do nej muž zamiloval na prvý pohľad a hneď v prvý deň stretnutia jej ponúkol, že sa zahrajú na svadbu a budú mať kopec detí.

Dievča najskôr pochybovalo, ale nakoniec sa mužovi podarilo získať si jej srdce. Krátko po svadbe začali realizovať plán na vytvorenie veľkej rodiny. Dvojica sa rozhodla usadiť sa v meste Batumi, Gruzínsko. Zašli tam do miestnej kliniky, ktorá im vybrala náhradné matky. Vyšlo ich to na 8 000 eur, no vďaka úspešnému podnikaniu jej manžela si mohli splniť svoj sen.

Jedného dňa Christina oznámila, že chce, aby po ich dome behalo 105 párov detských nožičiek. Samozrejme, nemyslela to úplne vážne, no dala najavo, že chce mať veľkú rodinu. Navyše snívala o tom, že opäť porodí bez pomoci náhradných matiek. Nikam sa však neponáhľa z jedného dôvodu: Chcela počkať, kým deti najskôr vyrastú. Je ťažké nosiť dieťa pod srdcom, keď sa musíte starať o dve desiatky ďalších.“

Bez pomoci ľudí sa to samozrejme nedá. Pár má preto celý tím opatrovateliek. To však neznamená, že matka mnohých detí na nich presunula všetku zodpovednosť.

Naopak, od šiestej rána do ôsmej večer sa spolu so svojimi pomocníkmi stará a vychováva všetkých potomkov. Christina si dokonca vedie osobný denník každého dieťaťa, kam si zapisuje všetky dôležité informácie.

Podľa jej slov „robí všetko, čo zvyčajne robia matky“.

Dievča spoločne s manželom vynakladá maximálne úsilie na výchovu detí, aby z nich vyrastali zdraví a šťastní ľudia. Pravidelne chodia na prechádzky, hrajú spoločenské hry a spoločne sa pozerajú na filmy aj rozprávky.

A čo vy? Ak by ste mali veľa peňazí a času, chceli by ste mať takúto veľkú rodinu? Podeľte sa o svoje názory v komentároch na Facebooku!

 

Zdroj: .

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Príbeh zo života: 23 žena si splnila sen o veľkej rodine. Vychováva 21 detí”