Vyberte si svoj SVADOBNÝ závoj a odhaľte svoje skryté vlastnosti

Myslíte si, že je možné určiť jednotlivé charakteristiky osoby bez toho, aby ste sa s ňou niekedy stretli? Znie to šialene, však?

Na začiatok vám odporúčame urobiť si krátky test na identifikáciu emócií, ktoré vás vedú, a presvedčte sa, že aj o neznámom človeku viete povedať veľa, ak upriamite pozornosť na to, ako sa rozhoduje.

Predstavte si teda, že sa zajtra budete vydávať. Všetko je už pripravené na oslavu. Existuje však jeden malý detail … Až teraz sa zistilo, že všetci úplne zabudli na hlavný atribút v nevesty – závoj …

Aký závoj si vyberiete, keď zajtra budete kráčať uličkou v kostole? Nepremýšľajte dlho. Prvá odpoveď, ktorá vám príde na myseľ, môže odhaliť skutočnú podstatu vašej osobnosti. Spoľahnite sa tak na svoju intuíciu a môžeme začať!

Ak vaša voľba padla na prvý závoj, asi ste si len veľmi ťažko predstavovali situáciu, v ktorej by ste si zabudli závoj na vlastnú svadbu. Predvídavosť je predsa vaše stredné meno.

Vždy striktne dodržiavate pravidlá a milujete mať vo všetkom pravdu. Plánovanie, dôkladná analýza a triezvy odhad – to je to, čo charakterizuje vašu osobnosť najlepšie.

person using laptop computerunsplash

U dám, ktoré si vybrali možnosť číslo 2, je to trochu inak. Oproti prvému variantu uprednostňujú snívanie a rozhodujú sa na základe toho, čo im hovorí ich srdce.

Vyznačujú sa mimoriadnou túžbou po romantike a silnými emocionálnymi výbuchmi. Práve tieto ženy sa môžu popýšiť svojou krásnou ženskou energiou.

woman in blue bralette holding sunglasses putting on her eyesunsplash

Ak ste si vybrali závoj číslo 3, prvá vec, ktorú o vás možno s istotou povedať, je, že milujete dovolenky, oslavy a sviatky! Ľudia vás zbožňujú pre vašu veselú povahu, živelnosť a spontánnosť. Milujete impulzívne nákupy a vediete s ľuďmi otvorené konverzácie.

Nikdy neskrývate svoje skutočné úmysly, a preto sa pri vás cítia dobre aj neznámi ľudia.

woman holding brown umbrellaunsplash

Dámy, ktoré si vybrali štvrtú možnosť, naopak potrebujú veľa času na premýšľanie. Nemajú radi uponáhľanosť a nadmernú energickosť. Jedná sa o citlivé a empatické osoby.

woman wearing black long-sleeved topunsplash

Tieto dámy sa snažia vo všetkom nájsť presnosť a striedmosť – v osobnom aj pracovnom živote.

 

 

Zdroj: takprosto.cc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vyberte si svoj SVADOBNÝ závoj a odhaľte svoje skryté vlastnosti”