Žena chcela ostrihať bezdomovca. Keď uvidela, čo má pod oblečením, zavolala záchranku…

V USA žije asi 3 milióny ľudí na ulici. Medzi nimi je aj 57-ročný John Lohlen z Philadephie. Za roky tejto existencie úplne stratil dôveru v ľudí, pretože väčšina z nich mala negatívny prístup.

Po Johnovi strieľali a prešlo ho auto. Pri tejto nehode si poranil chrbticu. Cez dolné končatiny sa rozšírila infekcia do celého tela. Dlhú dobu sa muž nemôže postaviť na nohy.

John rozpráva, že keď sa ráno zobudil, prešiel na roh, kde žobral a sedel tam až do večera… Časom muž stratil úplne vieru v ľudskosť.

Ale v jeden deň ho oslovila žena, že by ho chcela ostrihať. Muž to odmietol, pretože nechcel mať s ňou nič do činenia. Ale žena mu povedala, aby popremýšľal, možno zmení svoj názor.

Táto žena sa volá Lolly. Pracuje pre organizáciu, ktorá pomáha bezdomovcom. Strihajú ich, nosia im spacie vaky alebo odev, aby nejakým spôsobom pomohli tulákom. John súhlasil so strihaním. Keď ho Lolly strihala, všimla si jeho nohy a John jej rozpovedal celý príbeh…

Žene sa rozhovor s Johnom zapáčil a chcela mu pomôcť. Muž bol prevezený do nemocnice, kde ho začali liečiť. Po nejakom čase, sa John po dlhej dobe mohol opäť postaviť na nohy.

Lolly hovorí: „ Nikdy by ma nenapadlo, že sa môžem tak pripútať k cudziemu človeku. Aj teraz, sme stále priateľmi.“

Niekedy musíme prestať myslieť len na seba a podať pomocnú ruku tým, ktorí to naozaj potrebujú. Príbeh Lolly a Johna sú toho jasným svedectvom.

Ak sa vám tento materiál páčil zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

zdroj:videoboom.cc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena chcela ostrihať bezdomovca. Keď uvidela, čo má pod oblečením, zavolala záchranku…”