Lekári mu nedokázali pomôcť. Jeho matka ale zariskovala a vyšlo to

Keď sa narodil malý Isaiah, nič nenasvedčovalo tomu, že nie je niečo v poriadku. V jeho troch mesiacoch však u neho prepukol zápal pokožky. To najhoršie však bolo, že ani lekári si s chlapcom nevedeli rady. Jeho matka Stephanie sa rozhodla, že všetko vezme do svojich rúk.

Po svojom narodení sa Isaiah nelíšil od ostatných bábätiek.

V jeho troch mesiacoch sa však po celom jeho tele začala objavovať vyrážky, ktoré chlapcovi spôsobovali neskutočné bolesti. Stephanie popisovala, ako plakala, keď videla, že jej syn trpí bolesťami a ona mu nemôže pomôcť a dokonca ho nemôže ani objať.

Spoločne navštívili desiatky lekárov. Tí diagnostikovali Isaiah ekzém vzniknutý na základe alergénu a odporučili užívať masti so steroidy. Tie skutočne v počiatkoch pomohli, avšak organizmus sa na nich stal závislý a chlapec musel dostávať čoraz väčšie dávky.

FOTO: http://isaiahquinn.blogspot.cz/

Stephanie už začínala byť zúfalá a bolo jej jasné, že steroidy, prestávajú platiť. Sama teda začala vyhľadávať informácie v knihách, na internete a internetových fórach.

Stephanie si tiež uvedomila, že chlapcovi prináša úľavu kúpanie. Začala ho teda oveľa častejšie dávať do vaničky, aby si aspoň chvíľu odpočinul od bolesti.

FOTO: http://isaiahquinn.blogspot.cz/

Časté kúpele boli však len začiatok. Stephanie stratila dôveru k mastičkám a liekom, ktoré jej predpisovali lekári, a po prečítaniu mnohých internetových diskusií sa rozhodla staviť na homeopatiká. Syna začala natierať balzamom z citrónovej trávy a zinku. To, čo sa stalo, Stephanii doslova šokovalo.

Vyrážka prestávala byť toľko začervenané a Isaihovi sa značne uľavilo – prestával trpieť bolesťou a dokonca sa sám začal k svojej mamičke túliť.

Stephanie sa rozhodla v tejto experimentálnej liečbe pokračovať a už po mesiaci užívania sa začala namiesto začervenané vyrážky ukazovať svetlá pokožka.

Pozrite sa, ako chlapec vyzerá teraz. Po vyrážke už nie je ani pamiatky a aj alergické reakcie, po ktorých sa začervenanie objavovalo, takmer vymizli.

Jeho mamička sa rozhodla založiť si blog, kde píše o svojom príbehu a snaží sa podporiť ďalšie matky, ktoré často prepadajú pocitom zúfalstva kvôli zdravotným problémom svojich detí. Navštíviť ho môžete TU.

 

Foto: isaiahquinn.blogspot.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Lekári mu nedokázali pomôcť. Jeho matka ale zariskovala a vyšlo to”