Vtip dňa : Veľký problém

Žena príde za kňazom a hovorí:”Otče, prichádzam s problémom. Doma mám dva papagáje, samičky, a tie stále opakujú jednu vetu.””Akú vetu, dcéra?” pýta sa kňaz.”No, hovoria:

Ahoj, my sme dve šľapky, nechcete sa pobaviť?””To je ale obscénne,” vykríkne zhrozene kňaz. Potom sa zamyslí a hovorí:”Možno by som vedel o niečom, čo by váš problém mohlo vyriešiť.

Doma mám dvoch papagájov, samčekov, ktorých som naučil modliť sa a čítať Bibliu. Prineste svoje slečny ku mne domov, dáme ich do klietky k Johanovi a Jozefovi a tí naučia tie dve vaše nezbednice zbožnosti a modlitbám.”

“Ďakujem mnohokrát, otče, Boh vám to zaplať. Toto by mohlo pomôcť.”Na druhý deň prinesie svoje dve samičky ku kňazovi domov.Keď vstúpi do bytu, skutočne uvidí v klietke dvoch papagájov, ktorí držia ruženec a modlia sa.

Žena s nadšením pristúpi ku klietke a vpustí do nej papagájky.

Po niekoľkých sekundách sa z klietky unisono ozve: “Ahoj, my sme dve šľapky, nechcete sa pobaviť?”Miestnosťou sa rozlieha napäté ticho. Potom sa jeden šokovaný papagáj  pozrie na druhého a hovorí:”Odlož ruženec, Jojo, naše modlitby boli vyslyšané!”

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vtip dňa : Veľký problém”