Video: Starenka uviazla na okne na siedmom poschodí. Visela tam len na jednej nohe

V Českej republike sa len pred pár dňami odohrala poriadna dráma. Na linku polície zavolala žena, ktorá videla visiacu ženu na jednom z panelákov.

Polícia sa okamžite odobrala na miesto, kde príslušníci policajného zboru zistili, že žena visí na okne na siedmom poschodí len vďaka tomu, že jej za oknom uviazla noha.

Policajti museli pristúpiť k zásahu, počas ktorého vykopli vchodové dvere do bytu 71-ročnej pani.

Policajti sa museli ponáhľať kvôli hrozbe, ktorej žena čelila. Bolo možné, že sa jej spomedzi parapety a okna noha uvoľní a ona vypadne priamo na tvrdý chodník. Jan Rybanský, hovorca polície ČR potvrdil:

,,Nebolo úplne jasné, či sa skutočne jedná o piate poschodie a tak ich museli navigovať okoloidúci ľudia.

Nakoniec sa ukázalo, že žena visela na siedmom poschodí.“

Policajtom sa napokon unavenú a vystrašenú staršiu ženu podarilo zachrániť a po záchrannej akcii bola odvezená do nemocnice.

Žena následne sama vysvetlila, že na okne plašila holubov a tak spadla. Žena však aj napriek záchrane jej života z nebezpečnej situácie v nemocnici podľahla vážnej chorobe.

Zdroj: blesk.cz

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Video: Starenka uviazla na okne na siedmom poschodí. Visela tam len na jednej nohe”