„Boja sa ma kamaráti mojich detí!“ Otecko, ktorého kvôli tetovaniam označujú za „monštrum“ prehovoril!

Hoci sebavyjadrenie prostredníctvom zdobenia tela môže byť ohromujúce, môže tiež vyvolať kritiku . Richard Huff sa hrdo identifikuje ako „ závislý od atramentu“ s viac ako 240 tetovaniami, sa statočne podelil o svoje skúsenosti s vytrvalým online obťažovaním, kde bol neprávom označený za podpriemerného rodiča a dokonca za „monštrum“. Všetko len kvôli jeho rozsiahlej zbierke tetovaní.

©  camarenahuffcx / Instagram

Richard Huff, 51-ročný otec, ktorý sa hrdo označuje za „závislého od atramentu“, úprimne diskutoval o tvrdej kritike, ktorej čelia on a jeho manželka Marita. Napriek tomu, že sú rodičmi siedmich detí a vedú typický rodinný život , sú často terčom online posmechu kvôli Richardovmu rozsiahlemu tetovaniu.

©  one_onlymrshuff / TikTok

Richardova cesta k tetovaniu sa začala v 17 rokoch jeho prvým kúskom atramentu. 

„Stala sa z toho závislosť, začal som nohami a vypracoval som sa nahor,“  spomínal . Dnes približne 85 % jeho tela zdobia tetovania s menami jeho detí a dokonca aj perami jeho dcéry.

„Pravdepodobne v priebehu nasledujúcich štyroch rokov chcem byť 100% pokrytý tetovaním,“ povedal Richard . „Neviem, či je to bolesťou alebo umeleckým dielom, ktoré si na seba kladiete, ale  je to fascinujúce,“ dodal.

©  camarenahuffcx / Instagram

Aj keď Richardova hlboká vášeň pre tetovanie má svoje negatíva, nie je to bez problémov. Zdieľal, že deti v škole jeho detí sa ho často obávajú. Jeho dcéra raz prezradila : „Hovoria, ‚ach, je to trochu strašidelné‘ a ja hovorím: ‚Nie, môj otec nie je strašidelný, je dobrý.“

Richardova manželka Marita priznala, že aj ona mala spočiatku výhrady k jeho vzhľadu a povedala : „Spočiatku som Richarda posudzovala podľa jeho výzoru, ale keď som ho trochu spoznala, zistila som, že je to v skutočnosti človek s veľkým srdcom. “

©  one_onlymrshuff / TikTok

Napriek nepriaznivým reakciám na svoj vzhľad zostáva Richard neochvejným milujúcim otcom svojich detí. „Zúčastňujem sa PTA, chodím na všetky funkcie svojich detí,“  povedal . 

©  one_onlymrshuff / TikTok

Na Richardovu podporu sa však zhromaždilo množstvo jednotlivcov, pričom jeden komentátor tvrdil: „Každý stále hovorí o jeho tetovaní na tvári. Páči sa mu to. Je to dobrý otec. Nechajte ho byť.“ Ďalší komentátor poukázal na to, že jeho tetovania nemajú žiadny vplyv na jeho schopnosť byť dobrým rodičom: „To, že má niekto tetovanie, neznamená, že je zlý rodič.“

Richard verí, že to, čo ľudia hovoria o druhých, odráža ich skutočný charakter. A bude pokračovať v tom, čo ho robí šťastným. 

Uznáva, že hoci zraňujúce komentáre na internete môžu byť prehnané, nezmenia jeho hlbokú lásku a oddanosť svojej rodine. 

©  one_onlymrshuff / TikTok

zdroj: brightside.me

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “„Boja sa ma kamaráti mojich detí!“ Otecko, ktorého kvôli tetovaniam označujú za „monštrum“ prehovoril!”