Herec Matthew Perry z Priateľov mal krásnu odpoveď na otázku, ako by chcel, aby si ho pamätali, keď zomrie

Matthew Perry reagoval dojímavo na otázku, ako by chcel, aby si ho pamätali.

Hviezda, ktorá bola známa najmä vďaka úlohe obľúbeného Chandlera Binga v populárnom sitkome Priatelia, zomrela včera (28. októbra) vo veku 54 rokov po tom, ako hasiči zasahovali pri „záchrane z vody“.

Herca údajne našli v horúcej vani v jeho losangeleskom sídle po zjavnom utopení, pričom neexistuje podozrenie z trestného činu. Príčina smrti nebola zverejnená a vyšetrovanie naďalej prebieha.

Policajné oddelenie v Los Angeles uviedlo, že „reagovalo na blok 1800 Blue Sail Rd pre vyšetrovanie smrti muža 4.10pm dnes popoludní“.

Správu o jeho smrti ako prvá potvrdila vo svojom vyhlásení televízia NBC, ktorá vysielala seriál Priatelia.

„Sme neuveriteľne zarmútení príliš skorým odchodom Matthewa Perryho,“ napísala.

„Svojím dokonalým komediálnym načasovaním a svojským vtipom priniesol toľko radosti stovkám miliónov ľudí na celom svete. Jeho odkaz bude žiť ďalej v nespočetných generáciách.“

Perry sa v 90. rokoch preslávil ako vtipný a sarkastický Chandler Bing v seriáli Priatelia po boku Davida Schwimmera, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matta LeBlanca a Lisy Kudrow.

Neuveriteľne otvorene hovoril aj o svojom boji so závislosťou od alkoholu a opiátov a pred svojou smrťou sa odvážne vyjadril v mnohých rozhovoroch.

A teraz sa znovu objavil klip s hviezdou, v ktorom podrobne opisuje, ako by chcel, aby si ho pamätali.

Rozhovor sa uskutočnil v rámci tlačového turné k jeho memoárom Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing: A Memoir (Priatelia, milenci a veľká hrozná vec: memoáre), ktoré sa dostali na pulty minulý rok.

Na otázku, ako by chcel, aby si ho pamätali, Perry odpovedal: „Chcel by som, aby si ma pamätali ako niekoho, kto dobre žil, dobre miloval, hľadal a jeho prvoradou vecou bolo, že chcel pomáhať ľuďom.

„To je to, čo chcem.“

Fanúšikovia reagovali na dojímavý klip poctami zosnulému hercovi, pričom jeden z nich napísal: „Som rád, že som sa dočkal: Jeden z nich napísal: „Navždy si ťa budeme pamätať, Matthew. Nech odpočívaš v pokoji.“

„Žil si dobre! Budeme si vás pamätať tak, ako ste chceli, aby si vás pamätali, pane,“ uviedol druhý, zatiaľ čo tretí napísal: „Vyrastal som na pozorovaní priateľov a stále to robím. Päťdesiatštyri rokov nie je žiadny vek. Upokojte sa, chandler bing.“

A štvrtý napísal: „Vyrastal som na Priateľoch a tento chlap bol bezchybný. „Zbohom Chandler Bing“.“

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Herec Matthew Perry z Priateľov mal krásnu odpoveď na otázku, ako by chcel, aby si ho pamätali, keď zomrie”