Láska vraj nepozná hranice. Potvrdzuje to aj fotografia dvoch mužov, ktorí si z pôrodnice odnášaju bábätko

Fotografia zobrazujúca dvoch mužov, ktorí si z pôrodnice odnášajú malá bábätko, sa stala hitom internetu.

Aj ked‘ nejde o ich spoločné dieťa a ani o dieťa, ktoré si adoptovali, aj napriek tomu má jeden z mužov s bábätkom priamy biologický vzťah.

Fotografiu zverejnila mama bábätka, Madison, ktorá odfotografovala svojho bývalého manžela (na fotke naľavo) s jeho aktuálnym snúbencom.

Medzi nimi je malý chlapec, ktorý je taktiež dieťaťom Madison a jej bývalého manžela. Fotografia sa stala doslova virálnym zobrazením toho, že rozvod a vzťah, ktorý skončil, sa nemusí vždy skončiť zle.

Madison ku zverejnenej fotografii napísala: „To, že dvaja dospelí ľudia nemajú fungujúci vzťah ešte neznamená, že musí byť taký aj s ich deťmi. Rodičovské puto sa nedá pretrhnúť tým, že rodičia nevedia ovládať svoje emócie. Pri výchove je dôležitý otec rovnako ako aj matka.

Mamička potvrdila, že zo spoločného dieťaťa sa po rozvode nestáva len dieťa jedného človeka a je dôležité, aby ho aj potom vychovávali spoločne.

Zdroj: lovewhatmatters.com

Zdroj: Facebook/Madison Holley

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Láska vraj nepozná hranice. Potvrdzuje to aj fotografia dvoch mužov, ktorí si z pôrodnice odnášaju bábätko”