Matthew Perry, hviezda seriálu Priatelia, zomrel – Toto bol dôvod

Vo veku 54 rokov zomrel v sobotu americko-kanadský herec Matthew Perry, ktorý sa preslávil úlohou v komediálnom seriáli Priatelia. TMZ informuje, že Perry sa zrejme utopil.

Webová stránka TMZ s odvolaním sa na políciu napísala, že Perryho našli v sobotu bez známok života v jeho dome v oblasti Los Angeles v USA. Podľa zdrojov stránky sa záchranári ponáhľali na miesto po nahlásení zástavy srdca a našli herca vo vírivke. Zatiaľ nie sú žiadne informácie o tom, že by existovalo podozrenie z trestného činu.

Perry si získal srdcia divákov na celom svete ako predstaviteľ sarkastického, ale neistého Chandlera Binga, ktorého stvárnil vo všetkých vyše 230 epizódach desiatich sérií seriálu Priatelia. Seriál Priatelia, ktorý šiel v rokov 1994 až 2004 z neho urobil jednu z najvýraznejších hollywoodskych postáv popri kolegoch z hereckého obsadenia Priateľov Jennifer Anistonovej, Courteney Coxovej, Lise Kudrowovej, Matte LeBlancovi a Davidovi Schwimmerovi.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Matthew Perry, hviezda seriálu Priatelia, zomrel – Toto bol dôvod”