Táto svadba sa pre nevestu stala nočnou morou! Dobehla ju jej temná minulosť!

12. septembra 2023 sa anonymná používateľka Redditu podelila o svoj znepokojujúci svadobný zážitok na fóre „True Off My Chest“. Len pred nejakým časom sa totiž vydávala, no z jej svadby sa stala hotová katastrofa.

Žena, ktorá mala v tom čase 26 rokov, povedala, že v jej krajine je zvykom vytvárať na svadbu krátke vtipné videá. Tieto klipy zvyčajne predstavujú fotografie páru, momentky z ich predchádzajúcich rokov a chvíle s rodinou a priateľmi.

Nevesta sa však dlhé roky trápila s jej vzhľadom, pretože v tínedžerskom veku bojovala s obezitou.  

 Mesiac pred svadbou nevesta preto pripomenula celej svojej rodine, aby do videa nevkladala žiadne trápne fotografie z jej minulosti. Rodičia ju ubezpečili, že nič také sa nestane.

V deň svadby, však jej rodina svoj sľub porušila. Video obsahovalo trápne obrázky, ktorých sa tak bála. Zatiaľ čo fotky jej manžela v mladosti vyzerali roztomilo a nevinne, tie jej boli ponižujúce a ubíjajúce.

Hostia sa na tomto videu náramne bavili, no nevesta sa cítila hrozne. Ohromená sa rozplakala. Jej manžel spočiatku predpokladal, že sú to slzy radosti, a nezasiahol, kým sa jej plač nestupňoval.

Poslednou kvapkou pre ženu bolo, keď jej mama začala rozprávať: „No, všetci sme takí šťastní, že sme tu. Nikdy sme si nemysleli, že sa „prasiatko“ vydá, všetci sme si mysleli, že skončí sama v lacnom prenajatom dome so svojimi 4 mačkami!“ 

„Len čo som to počula, vstala som a odišla zo svadby,“ vyjadrila sa žena, ktorá to už nemohla ďalej znášať. Jej manžel ju nasledoval von a poskytoval útechu, keď plakala a ventilovala svoju bolesť. Po nejakom čase sa vynorila aj jej rodina a niekoľko priateľov, ktorí ju hľadali. Zúrili a vyčítali jej, že odchodom z oslavy vytvorila scénu.

Manžel ženu pred rodinou vehementne bránil, dokonca sa uchýlil k vyhrážkam fyzickou konfrontáciou, aby ju ochránil pred ďalším ubližovaním. Nakoniec z akcie odišli a vrátili sa domov, pričom žena zostala hlboko traumatizovaná.

Nasledujúci deň sa mala nevesta s manželom vydať na svadobnú cestu, takže si nebola istá, ako situáciu riešiť so svojou rodinou, ktorá sa ešte neospravedlnila. Hľadala radu na Reddite, cítila sa stratená a ohromená zmätkom svadobného dňa.

Čo si o tejto situácii myslíte vy? Mala nevesta plné právo na takúto reakciu alebo to len zveličila?

Napíšte nám do komentárov, čo si o tom myslíte.

zdroj: news.amomama.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Táto svadba sa pre nevestu stala nočnou morou! Dobehla ju jej temná minulosť!”