Vďaka tomuto cviku sa mi podarilo schudnúť z bruška. Trvá len pár minút a výsledky uvidíte okamžite

Mať krásne a pevné telo je snom mnohých ľudí, ale nie všetci sa ním môžu pochváliť. Zásoby tuku na bruchu a po bokoch vedia znechutiť nejedného človeka…

Našťastie existuje spôsob, ako na to a budete potrebovať len 14 dní!

Ak tento cvik budete cvičiť pravidelne, privedie vás k vynikajúcim výsledkom. Poďme na vec!

как убрать жир с боков и талии

Cvik praktizujte bez prestávky po dobu 1 minúty, 2 až 4-krát denne a postupne zvyšujte čas do 2-3 minút. Aby ste na cvičenie nezabudli, môžete si na mobile nastaviť pripomienku. To isté urobte s vašim pitným režimom počas dňa.

Ak doma nemáte gymnastickú palicu alebo fitness gumy, postačí vám aj obyčajný uterák.

  1. Postavte sa rovno, nohy majte od seba v šírke ramien. Uterák uchyťte na oboch koncoch a dajte ho pred seba, ako vidíte na obrázku a rukami ho napnite. V tejto polohe začnite dávať ruky do pravej strany, urobte oblúk a skončite na ľavej strane v miernom predklone.

упражнение восьмерка для талии

  1. Zmeňte polohu rúk a s pomocou uteráka opíšte polkruh s predklonom do opačnej strany.

упражнение восьмерка для талии

  1. Celkový cvik by mal vyzerať, ako by ste opisovali ležiacu osmičku. Dávajte si pozor, aby vaše chodidlá ostali na mieste a nehýbali ste svojimi bokmi.

упражнение восьмерка для талии

Tu je video, ako to vyzerá v praxi:

https://www.youtube.com/watch?v=51gd-SQRytA

Cvik efektívne pracuje na šikmých brušných svaloch, na chrbtových svaloch a posilňuje svaly paží. Po 2 týždňov si môžete odmerať pás a určite budete príjemne prekvapení!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vďaka tomuto cviku sa mi podarilo schudnúť z bruška. Trvá len pár minút a výsledky uvidíte okamžite”