Vyzerajú ako sestry! Táto fit babička je neodlíšiteľná od svojej vnučky! Spoznáte ju?

Vo svete, kde zdanie často klame, tieto tri výnimočné ženy uchvátili divákov svojou nápadnou podobnosťou. „Shocked“ ani nezačína opisovať reakcie, keď ľudia zistia, že sa nielenže hlásia k trom rôznym generáciám, ale že vôbec nie sú sestry.

Lesley Maxwell, 65-ročná fitness nadšenkyňa a kulturistka z Melbourne v Austrálii, sa stala senzáciou spolu so svojou dcérou Vanessou Christofi a vnučkou Tiou Christofi.

Pozoruhodné trio zdieľa nielen úzke puto ako rodina, ale aj oblečenie, pričom cudzincov často necháva ohromiť svojou nápadnou podobnosťou a výraznými vekovými rozdielmi medzi nimi.

Lesley so svojou vyspelou postavou a mladistvým vzhľadom vďačí fitnessu. Nie je to vaša typická babička; staršia žena vzdoruje stereotypom tým, že sa zapája do intenzívnych tréningov, ktoré sa zvyčajne spájajú s oveľa mladšími jedincami.

„Sú šokovaní, keď zistia, že mám vnúčatá,“ hovorí .

Austrálska babička vášnivo obhajuje silový tréning, pričom zdôrazňuje jeho nespočetné množstvo výhod pre ženy všetkých vekových kategórií. 

Oddanosť staršej ženy fitnessu  je evidentná v jej prísnej rutine, ktorá zahŕňa štyri tréningy s vlastnou váhou týždenne.

Keď Lesley, Vanessa a Tia spolu cvičia, tvoria jedinečný a inšpiratívny viacgeneračný fitness tím. Napriek zjavným generačným rozdielom ich spoločná láska k fitness slúži ako silná väzba.

Spoločne si užívajú nielen fyzické výhody cvičenia, ale aj radosť zo spoločne stráveného kvalitného času. Ich spoločné fitness stretnutia sa stali príležitosťou na posilnenie ich rodinných väzieb a zároveň podporu zdravého životného štýlu.

Okrem cvičenia v posilňovni trojica často spolupracuje na kreatívnych podnikoch, zúčastňuje sa fotení, kde dômyselne ladí svoje outfity. Vanessa a Lesley si často požičiavajú oblečenie od 22-ročnej Tii, čím predvádzajú zmes módy a fitness, ktorá presahuje generácie.

„Mám tiež veľké šťastie, že môžem zdieľať oblečenie s mojou dcérou a vnučkou. Keď spolu natáčame, väčšina oblečenia pochádza z Tiinho šatníka,“ vyjadrila sa Lesley.

Tia, odborník na sociálne médiá, ktorý prevádzkuje vlastnú marketingovú agentúru, vstúpila na platformy ako TikTok. Tam predviedla svoju babičku a jej fitness cestu. Ich spoločné cvičebné videá s pôsobivými vzpieračskými postupmi a koordinovaným oblečením upútali pozornosť stoviek tisícov divákov. Vďaka čomu sa stali virtuálnymi fitness influencermi.

Tia vystupovala so svojou babičkou na poprednom mieste v mnohých svojich videách. „Natáčam so svojou babičkou, ako cvičíme, a ľudia to radi vidia. Je o 43 rokov staršia ako ja a obaja dvíhame činky a dodržiavame rovnakú cvičebnú rutinu, pričom sme oblečení v podobnom oblečení,“ vysvetlila Tia.

Jedno z ich videí si získalo obrovskú popularitu a stalo sa virálnou senzáciou. Odvtedy Tia na TikTok nazbierala značné množstvo fanúšikov. Spoločne plánujú svoj vzťah ešte posilniť pokračovaním spoločnej fitness cesty v posilňovni.

zdroj: news.amomama.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vyzerajú ako sestry! Táto fit babička je neodlíšiteľná od svojej vnučky! Spoznáte ju?”