Keď mal 14 rokov, spálil svoje posledné džínsy. Teraz nosí iba historické oblečenie

Krásny oblek na mieru či priliehavé šaty na večierok budú vyhovovať väčšine smrteľníkov, ale tento muž z britského mesta Brighton povýšil svoj zmysel pre krásu na úplne novú úroveň. Jednoducho sa rozhodol, že sa nebude obliekať ako každý iný.

Samozrejme, prečo nosiť bežné oblečenie, keď môžete každý deň vyzerať ako aristokrat? Najmä ak sa v tom cítite dobre a viete z toho vytvoriť vlastný biznis… Zack Mack Leod Pinsent je 25-ročný muť z Brightonu, ktorý sa rozhodol, že nemá rád moderné oblečenie. Preto začal vlastnoručne šiť historické kostýmy.

zdroj: Zack Pinsent

V súčasnosti nemá žiadne moderné oblečenie a pamätá si, ako spálil posledný kus džínsov, ešte keď mal 14 rokov. Odvtedy až dodnes je nositeľom historických kostýmov.

Napriek tomu, že sa to mnohým môže zdať divné, o svojom výbere oblečenia je pevne presvedčený a zdá sa, že komentáre ľudí vyjadrujúcich sa k jeho outfitu ho vôbec neobťažujú.

Koniec koncov, jediné, na čom skutočne záleží, je to, že sa cíti skvele.

Nepozerá sa do minulosti a určite nemá v úmysle v blízkej budúcnosti sa vrátiť k svojim starým módnym zvykom.

Taktiež si uvedomil, že ľudia sa skutočne zaujímajú o to, čo robí a vedia to oceniť. Dokonca mu za to dávajú peniaze, čo Zachovi umožnilo zmeniť jeho koníček na prácu na plný úväzok.

A takto chodí po uliciach!

Páči sa vám Zachova vášeň?

 info: Zack Pinsent

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Keď mal 14 rokov, spálil svoje posledné džínsy. Teraz nosí iba historické oblečenie”