17-ročný mladík sa rozlúči so svojimi priateľmi a zmizne bez stopy. O 30 hodín neskôr mu otcovo tušenie zachráni celý život.

Rodičovská láska dokáže zázraky a ako ukazuje tento príbeh, je účinnejšia ako najlepšie organizované služby.

chýba

Keď sa 17-ročný Samuel v tú noc nevrátil a prestal mu odpovedať na telefón a SMS, jeho rodina vedela, že sa mu muselo stať niečo zlé. 

Upovedomila políciu, no tá v prvých dňoch neberie vážne zmiznutia takmer dospelých tínedžerov, ktorí v dôsledku nezodpovednosti nie vždy informujú svoje rodiny o tom, kde sa nachádzajú.

Polícia prijala oznámenie, ale nepodnikla žiadne kroky okrem bežného vypočúvania.

Tušenie

Samuelov otec však nestrácal čas. Potom, čo zavolal svojim priateľom, aby získal čo i len čiastočné údaje o tom, čo by sa mohlo stať s jeho synom, zistil, že predchádzajúci deň sa rozišiel so svojimi priateľmi a musel si v aute vybaviť nejaké záležitosti, ale nikto nevedel, čo a kde. smerom, ktorým mohol ísť. Jeden zo Samuelových priateľov povedal, že chlapec vyzeral unavene.

Tieto slová prinútili Tonyho, chlapcovho otca, uveriť, že jeho syn musel mať nehodu. Nedalo sa však zistiť, ktorým smerom má namierené.

Na urýchlenie pátrania sa otec vybral na letisko, kde si najal helikoptéru, ktorá by mohla urýchliť prehľadávanie obrovskej oblasti.

Nemalo to žiadnu logiku, ale Tonymu napadlo jedno miesto, kde pred pár rokmi zomrel mladý chlapec. Požiadal pilota, aby tam išiel.

Záchrana Toto tušenie

Tonyho nesklamalo. Presne tu ležalo v kríkoch na kraji cesty zdemolované auto jeho syna.

Z cesty nebolo vidieť, a tak sa o nehodu 30 hodín nikto nezaujímal.

Chlapec v bezvedomí zostal zakliesnený za volantom auta. Nebyť tušenia jeho otca a prenajatia lietadla, Samuela by možno našli príliš neskoro.

Záchranná akcia bola úspešná a po prevoze chlapca do nemocnice sa rýchlo zotavil.

https://youtube.com/watch?v=fz9dp61TdFQ%3Frel%3D0%26showinfo%3D0

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “17-ročný mladík sa rozlúči so svojimi priateľmi a zmizne bez stopy. O 30 hodín neskôr mu otcovo tušenie zachráni celý život.”