23-ročná žena uviazla v tele dieťaťa. Teraz chodí s 26-ročným mužom. Ľudia sa na ich vzťah pozerajú cez prsty

„Nikdy som nebola na skutočnom rande,“ – Shauna Rae povedala len pred rokom. Dvadsaťtriročná žena uviazla v detskom tele, kvôli čomu si dlho nemohla nájsť lásku. Pred niekoľkými mesiacmi sa všetko zmenilo a do Shauninho života vstúpil atraktívny 26-ročný muž. Ich vzťah však vyvoláva isté kontroverzie….

23-ročný mladík uviazol v tele dieťaťa

Shauna Rae má 23 rokov, váži 23 kilogramov a meria necelých 120 cm. To, že dospelá žena vyzerá ako dieťa, súvisí s chorobou, ktorou sa Raeová nakazila, keď mala len šesť mesiacov. V tom čase Shaune diagnostikovali zriedkavú formu rakoviny mozgu. Aby sa zachránil život dieťaťa, podávala sa chemoterapia, ktorá spôsobila, že Shauna prestala rásť.

Hypofýza bola kvôli liekom prakticky neaktívna. Lekár mi povedal, že som skončila s rastom, keď som merala približne 120 cm

  • vysvetlila Shauna v dokumentárnom filme „Som Shauna Rae“, ktorý odvysielala stanica TLC.

Shauna sa vďaka svojmu vzhľadu cíti, akoby bola uväznená vo svojom tele. Keďže si všetci myslia, že je ešte dieťa, Shauna má problémy s bežnými činnosťami. Randenie, cvičenie v posilňovni, návšteva baru a objednávanie nápojov – to všetko sa stáva problematickým, keď vyzeráte ako malé dievča.

Keby ste sa na mňa pozreli, mysleli by ste si, že som obyčajné malé dievča. Ale pravda je taká, že nie som malé dievča. Som žena, 22-ročná žena uzavretá v tele osemročného dievčaťa.

  • hovorí Shauna.

Zamilovaná do 26-ročného

Vďaka účasti v programe Som Shauna Rae sa život 23-ročnej ženy veľmi zmenil. Ešte nedávno Shauna otvorene hovorila o tom, že randenie bolo pre ňu nočnou morou. Dnes je 23-ročná žena šťastne zamilovaná – chodí s 26-ročným britským blogerom. Dan Swygart napísal Shaune, keď sledoval prvú sériu seriálu Ja som Shauna Rae. Potom sa veci vyvíjali pomerne rýchlo a Shauna a Dan išli na prvé rande. V druhej sezóne šou sa teraz Dan objavil ako partner 23-ročnej Shauny.

Je veľmi dôležité si uvedomiť, že Shauna je úžasná 23-ročná žena s postihnutím. Preto je dôležité, aby ste pri budovaní vzťahu s ňou uznali jej postihnutie a pozerali sa zaň.

  • hovorí muž.

Vzťah Dana a Shauny vyvoláva obrovské emócie. Diváci 26-ročného muža kritizujú a tvrdia, že jeho vzťah so ženou, ktorá vyzerá a správa sa ako malé dievča, nie je normálny. Dan si však z kritiky ťažkú hlavu nerobí.

Keď si niekto myslí, že nemôže mať skutočný vzťah, dehumanizuje ju to. Je to ľudská bytosť. Zaslúži si mať vzťah s kýmkoľvek chce.

  • zdôrazňuje Swygart.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “23-ročná žena uviazla v tele dieťaťa. Teraz chodí s 26-ročným mužom. Ľudia sa na ich vzťah pozerajú cez prsty”