60-ročná žena chcela vyzerať ako jej dcéra a minula na 58 000 eur. Ľudia ich vidia na ulici a považujú ich za sestry

Janet Horrocks by sa dala opísať ako bláznivá matka, ktorá je bezvýhradne zamilovaná do vzhľadu svojej dcéry. Vždy chcela byť dvojníčkou svojej dcéry, aby si ľudia, keď ich uvidia spolu, mysleli, že sú sestry.

Táto 60-ročná žena už minula viac ako 58 000 eur na plastické operácie, aby sa stala kópiou svojej 38-ročnej dcéry.


„Moja dcéra je pre mňa to najkrajšie, čo som si vytvorila.

Preto chcem vyzerať ako ona.“ – Janet vysvetlila.

Všetko sa to začalo v roku 2001, keď jej rôzni kozmetickí špecialisti upravili tvar očí, nosa a pier, vykonali operáciu zubov, predĺžili vlasy a upravili postavu. Matka účtovníčka minula 10 000 na zväčšenie pŕs. Je presvedčená, že nikdy neprestane dbať o svoj vzhľad, aby sa viac podobala svojej krásnej mladej dcére.

Táto mamičkovská posadnutosť však nie je veľmi uspokojivá. Jane si myslí, že jedného dňa by si matka posadnutá všetkými týmito plastickými operáciami mohla vážne poškodiť zdravie. A okrem toho, jedného dňa by mama mohla stále vyzerať mladšie, ako je.

Raz počas prechádzky sa jej dcéra cítila veľmi nepríjemne, keď ich obe sestry podržali. Jane potom istý čas nechcela s mamou chodiť na verejnosť. Nakoniec sa zmierila s tým, že jej mama je taká, a hovorí, že dnes je ich vzťah ešte lepší.

„Je to však moja mama a ja sa naozaj cítim, akoby som s ňou mala staršiu sestru. Aj keď si myslím, že len zbytočne vyhodila peniaze za všetky tie plastické operácie, nakoniec jej to zdvihlo sebavedomie a cíti sa skutočne šťastná.“ – povedala Jane.

Mama hovorí, že je rada, keď ju a jej dcéru ľudia podporujú ako sestry. Posilňuje jej to sebavedomie a neľutuje ani jeden dolár vynaložený na tieto zmeny.
Ženy sú si skutočne veľmi podobné, majú takmer identické účesy, lícne kosti a pery a nosia takmer identické oblečenie.

Viac si môžete pozrieť v anglickom videu nižšie:

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “60-ročná žena chcela vyzerať ako jej dcéra a minula na 58 000 eur. Ľudia ich vidia na ulici a považujú ich za sestry”