9 najlepších farieb na vlasy pre ženy nad 60 rokov, vďaka ktorým budete vyzerať mladšie a krajšie! Ukážte to vašej kaderníčke

Farbenie sivých vlasov nie je ľahká úloha, najmä ak chcete úplne skryť tie strieborné pramene s tmavým odtieňom. Ak sa však zameriavate na možnosti, ktoré vám umožnia zachovať si špecifický imidž a zároveň zostať štýlovou, tu je deväť odtieňov, ktoré sú ideálne na vylepšenie vašich vlasov, dokonca aj vo veku nad 60 rokov.

Výber správnej farby vlasov je pri starnutí rozhodujúci, najmä po 60-ke. Zlepšuje vzhľad, zvyšuje sebavedomie a môže dokonca vytvoriť mladistvý imidž. Navyše jemnejšie odtiene môžu minimalizovať výskyt jemných liniek a vrások, čím vytvárajú elegantný efekt.

Okrem estetiky, správna farba vlasov zvyšuje emocionálnu pohodu a poskytuje priestor pre autentické sebavyjadrenie. To zase podporuje pozitívny postoj k starnutiu, čo umožňuje jednotlivcom čeliť výzvam s odolnosťou. Nižšie je uvedených deväť najlepších farieb vlasov, vďaka ktorým budete vyzerať mlado a krásne aj po 60-ke.

9. Blond-hnedé vlasy s jemnými koncami

Ak chcete zostať na štýlovej stránke, zvážte, či požiadate svojho kaderníka o rozmernú blond-hnedú farbu s jemnými koncami. Hrubý melír a zlaté odtiene vám pomôžu dosiahnuť výrazný blond efekt.

Táto odvážna blond v kontraste s hnedou medzi nimi dáva vašim vlasom drahý, viacrozmerný vzhľad. Navyše tento štýl odborne spája akékoľvek sivé vlasy so svetlejšími prameňmi navrchu a tmavšími pod nimi, čím zaisťuje sofistikovaný a bezproblémový vzhľad.

8. Karamel Balayage

Karamelové tóny so svojou bohatou hrejivosťou dodajú vašim vlasom hĺbku a život. Tento štýl zahŕňa ručné maľovanie karamelových odtieňov na vlasy, čím vytvára prirodzený efekt pobozkaný slnkom. Ak chcete tento vzhľad vylepšiť, zvážte pridanie vĺn alebo jemných ohybov do vlasov, ktoré im dodajú hravú textúru podobnú pláži, ktorá stelesňuje bezstarostného ducha.

7. Tmavo karmínová

Tmavo karmínová je nápadný a výrazný červený odtieň, ktorý dodá vášmu vzhľadu nádych tajomna a sofistikovanosti. Táto sýta sýta farba vyžaruje sebadôveru a môže okamžite pozdvihnúť váš štýl. V kombinácii s jemným bobovým účesom je výsledkom elegantný a moderný účes.

6. Strieborná líška

Strieborné vlasy sú v súčasnosti nepochybne najtrendovejšou voľbou pre ženy nad 60 rokov. Zatiaľ čo mnohí investujú čas a peniaze do snáh, aby zakryli sivé vlasy, pravdou je, že strieborné pramienky sú v dnešnej dobe neuveriteľne módne.

Namiesto neustáleho farbenia korienkov zvážte prijatie svojej prirodzenej farby a hrdo noste odznak štýlovej striebornej líšky. Nie je to len o pustení farbiva; je to o prijatí šik a sebavedomého vzhľadu, ktorý rezonuje so súčasnými trendmi.

5. Zlatohnedá

Doprajte si mladistvú atmosféru, aj keď máte po 60-tke, experimentovaním so sýtym tmavohnedým odtieňom naplneným zlatými odleskami. Rozhodnite sa pre hustejšie odlesky, pretože nielen dodajú hĺbku, ale aj krásne zvýraznia vaše oči, vďaka čomu budú skutočne podmanivé.

Táto kombinácia sýtohnedých a zlatých odtieňov nielen oživí váš vzhľad, ale tiež dodá vášmu celkovému vzhľadu nádych tepla a žiarivosti. Prijatie tohto zlatohnedého tónu nie je len o farbe; ide o vylepšenie vašich čŕt a zvýraznenie vášho živého, nestarnúceho ducha.

4. Krémovo medovo blond odlesky

Krémové medovo blond odlesky naplnené teplými podtónmi bez námahy dodajú vašim vlasom nádych jemnosti a jasu. Tento konkrétny blond odtieň nielenže dodáva prirodzený lesk, ale ponúka aj dlhotrvajúcu farbu, čím znižuje potrebu častých návštev salónu. Objatie týchto krémových medovo blond odleskov nie je len výber štýlu; je to praktický a príjemný spôsob, ako vylepšiť vlasy s nenáročným, ale žiarivým šarmom.

3. Textúrovaná meď

Textúrované medené vlasy vyžarujú teplo a sofistikovanosť, čo z nich robí fantastickú voľbu, najmä pre ženy nad 60 rokov s chladnými alebo neutrálnymi tónmi pleti. V kombinácii so strihom bob, táto textúrovaná medená farba vytvára moderný a šik štýl ideálny pre zrelé ženy.

2. Platina

Ak ste rozhodnutá dať zbohom týmto otravným sivým prameňom, zvážte odvážnu cestu a prechod na platinu. O tejto transformačnej zmene sa môžete poradiť so svojím kaderníkom. Krása platiny spočíva v jej podobnosti s bielymi alebo svetlosivými vlasmi, čo umožňuje vašim prirodzeným korienkom hladko splynúť.

Akékoľvek existujúce šediny dodajú vášmu celkovému účesu striebristý nádych a zvýraznia sofistikovanosť vašich bledých vlasov. Prijatie platiny nie je len o farbe; je to prejav dôvery a elegantný spôsob, ako prijať prirodzený proces starnutia.

1. Tmavá blond s jemnými medenými odleskami

Dosiahnutie zmesi tmavej blond s jemnými medenými odleskami nielen doplní šedivé korienky, ale ponúka aj úžasne nenáročné riešenie farby vlasov pre ženy po 60-tke. Prijatie tejto jemnej kombinácie nie je len o jednoduchosti; ide o to dodať vašim vlasom nádych bohatosti a sofistikovanosti a vytvoriť tak nadčasový a trendový vzhľad.

Plánujete vyskúšať niektorú z deviatich farieb vlasov uvedených vyššie? 

žena s vlasmi

zdroj: news.amomama.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “9 najlepších farieb na vlasy pre ženy nad 60 rokov, vďaka ktorým budete vyzerať mladšie a krajšie! Ukážte to vašej kaderníčke”