Ako 13-ročná zistila, že nikdy nebude môcť mať deti, osud to však zariadil inak…

Keď mala Heather Oramová 6 týždňov, lekári zistili, že jej vaječníky nie sú správne prepojené.

V 13 rokoch sa dozvedela, že nikdy nebude môcť mať deti. Nevedela si predstaviť, ako to povie svojmu budúcemu partnerovi.

Keď ale prišiel ten správny čas, do jej života vstúpil Jason, slobodný otec s dvomi úžasnými deťmi. Jason a Heather sa do seba zaľúbili a svadba na seba nenechala dlho čakať.

Krátko pred ich zásnubami to Heather nevydržala a povedala svojmu priateľovi najväčšie tajomstvo svojho života – nikdy nebude môcť porodiť svoje vlastné dieťa.

Jason ju len objal a povedal, že nezáleží na tom, akým spôsobom budú mať deti.

Povedal: „Budú to NAŠE deti.“

Keď sa manželia rozhodli adoptovať si dieťa, nevyužili služby pochybných agentúr, najmä ak je známe, že si za túto službu účtujú nemalú sumu peňazí. Navyše, ultrazvuk a krvné testy sa môžu sfalšovať.

Pár sa teda vydal hľadať dieťa svojpomocne. Aktualizovali svoj profil na stránke accept.com a uverejnili príspevky na sociálnych sieťach.

Vytvorili stránku na Instagrame a Facebooku s fotografiami o svojom živote. Kontaktovalo ich niekoľko žien, ale väčšina z nich boli podvodníčky.

Nakoniec dostali e-mail od ženy, ktorá napísala, že jej priateľka je tehotná a hľadá náhradnú rodinu.

Táto žena im dokonca zavolala z Missouri a po celý mesiac ostali v kontakte. Potom sa však spojenie medzi nimi prerušilo.

Keď si manželia v októbri 2017 aktualizovali profil na stránke creation.com, zavolala im ďalšia budúca matka.

O dva dni neskôr sa stretli v reštaurácii a tehotná žena im ukázala ultrazvuk malého chlapca a dokonca nechala Heather dotknúť sa jej bruška, keď ju dieťatko koplo.

Jason a Heather boli dojatí, keď sa ich žena opýtala, či by si adoptovali jej dieťa a milovali ho, ako keby bolo ich vlastné.

O tri týždne neskôr, 30. októbra 2017, sa narodil malý Andy.

Heather Crockett Oram

Keď sa pripravovali na to, že sa stanú Andyho rodičmi, zavolala im žena, s ktorou boli v kontakte pred nejakou dobou. Povedala, že našla pre svoje dieťa novú rodinu. Po krátkom čase im opäť zavolala s tým, že sa jej nepáči vybraná rodina.

Heather Crockett Oram

Cítila, že ho chce dať Heather, a poslala jej ultrazvukové snímky chlapca, ktorý jej rástol v brušku.

Keďže Heather už držala Andyho v náručí, bola bez slov. Ale v hĺbke svojej duše vedela, že si zoberie aj toto dieťa.

Adopcia ďalšieho novorodenca v niekoľkomesačných intervaloch nie je ľahká. A v priebehu nasledujúcich dní sa nad tým museli dôkladne zamyslieť.

Pár čoskoro dorazil do Missouri a s touto ženou sa stretol ešte pred pôrodom. Na druhý deň boli v pôrodnici a sledovali, ako sa im narodil syn Ellis.

Jason dokonca prestrihol pupočnú šnúru a Heather neskôr objala a pobozkala nového člena rodiny.

Mať dvoch novorodencov s odstupom iba štyroch mesiacov je snom každého páru.

Heather Crockett Oram

Heather povedala, že sa jej podarilo stať sa mamou vďaka veľkej obetavosti a nesebeckému rozhodnutiu.

Pár mesiacov po narodení Ellisa sa pár rozhodol kontaktovať jeho biologickú matku a zistili, že je v zložitej situácii.

Čoskoro k nim na 10 dní poslala svojho najstaršieho syna Seana, aby mohol vidieť svojho bračeka. Pár nevedel, že Sean sa čoskoro stane súčasťou ich rodiny.

Heather Crockett Oram

Z desiatich dní nakoniec bolo celé leto, pretože Sean sa rozhodol zostať a pozerať sa na svojich nových priateľov, ako hrajú futbal.

Sean s nimi začal hrať a dokonca radil trénerom. Čoskoro sa ich tím stal najlepším futbalovým tímom medzi žiakmi ôsmej triedy.

S Heather žije už viac ako šesť mesiacov a jeho futbalový tím sa dokonca prebojoval do play-off.

Príchod troch detí len za deväť mesiacov bolo nečakaný. Adopcia Andyho a Ellisa je oficiálne dokončená a dvojica si vzala Seana do opatery. Sedemčlenná rodina vidí, ako sa ich puto každým dňom zosilňuje.

Heather Crockett Oram

Heather Crockett Oram

Heather hovorí: „Zažili sme veľa vzostupov aj pádov, ale nevymenili by sme to za nič.“

Čo by ste robili, keby ste boli Heather? Adoptovali by ste si naraz dve malé deti?

Zdroj: lifter.com.ua

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ako 13-ročná zistila, že nikdy nebude môcť mať deti, osud to však zariadil inak…”