Ako určiť príbuzenstvo s čarodejnicami: 7 znakov ako spoznať takú ženu

Niekedy na pochopenie stačí jeden pohľad: s touto dámou je lepšie nežartovať. Okrem silného energetického poľa existuje množstvo znakov, ktoré naznačujú príslušnosť k čarodejníkom alebo liečiteľom. A tieto znaky označujú len tie ženy, ktoré majú dedičný vzťah k mágii.

Podobným darom sú aj vyššie sily, odmeňujúce všetky ženy v rodine schopnosťou predvídať budúcnosť, pozerať sa do minulosti a čarovať na tú či onú udalosť. Všimli ste si, že sa vaše slová naplnili?

Alebo vás možno prenasleduje neustály pocit déjà vu? Ak áno, určite si skontrolujte, či máte príbuzenstvo s čarodejnicami. V článku nižšie redaktorka magazínu “mysmezeny.sk“ hovorila o 7 znakoch.

Príbuzenstvo s čarodejnicami: 7 znakov dedičných veštcov

V dávnych dobách sa mnohí báli tajomných čarodejníc a mysleli si, že prinášajú len smútok. Čarodejníci však svoje sily používali výlučne na dobro. Pozrime sa na kľúčové vlastnosti takýchto žien.

Zvýšená intuícia

Mali ste často príležitosť poskytnúť radu, ktorá vám zmení život? Predvídali ste udalosti? Alebo ste si možno na poslednú chvíľu rozmysleli ísť na konkrétne miesto a čoskoro sa tam stala katastrofa? Ak sa spoznáte, gratulujeme! Ste šťastným majiteľom rozvinutej intuície. Vášvnútorný hlas vás vedie životom a nedovolí vám zísť zo správnej cesty. Nie všetci ľudia počúvajú intuíciu a uvádzajú fakt, že racionalita nikdy nikoho nesklamala. A iba odvážne dedičné čarodejnice úplne a úplne dôverujú svojim črevám. V dôsledku toho sa intuícia stáva ich vedúcou hviezdou v živote.

Pocit deja vu

Déjà vu je jedným z najnevysvetliteľnejších pocitov, ktoré ľudia zažívajú. Ako vzniká a čo je tým vyvolané, veda s určitosťou nevie. Ale jednotlivci s magickými schopnosťami sú si istí: deja vu nie je nič iné ako schopnosť predpovedať budúcnosť. Pravda, na veľmi krátky čas. A ak sa nad tým zamyslíte, takéto tvrdenie znie celkom logicky. Všetko, čo okolo seba počujete a vidíte, sa vám zdá známe, ste informovaní následnými činmi a slovami ľudí okolo vás. Čo iné to je, ak nie prorocký dar?

Túžba po prírode

Ako často premýšľaš o tom, že všetko necháš a odsťahuješ sa niekam do divočiny? Chceli ste niekedy žiť pokojný a tichý život ďaleko od hluku mesta? Ak ste mali takúto túžbu celkom nedávno, máte zvýšenú túžbu po matke prírode. A to nie je prekvapujúce: príroda dodáva vitalitu dedičným čarodejniciam čo je energetické palivo pre magický dar.

Láska k zvieratám

Zvieratá dobre cítia energiu mimozemských síl a nikdy sa neodvážia ísť proti nej. V tomto prípade sa aj tie najmrzutejšie mačky a večne štekajúce psy správajú k čarodejniciam veľmi pokojne a mierumilovne. Ak dokážete skrotiť aj toho najneposlušnejšieho chvostíka, gratulujeme, máte pravdepodobne ten najvyšší dar!

Liečivé schopnosti

Keď človek utrpí fyzické poškodenie, jeho ruky mimovoľne siahajú po boľavom mieste, aby si ho pošúchali alebo uzavreli. Vytvárame si tak teplo, ktoré upokojuje naše nervové zakončenia. Dediční čarodejní liečitelia sú však schopní odstrániť bolestivé pocity iba jedným slovom alebo dotykom. A to platí nielen pre vlastnú bolesť, ale aj pre bolesť iných. Médiá to interpretujú takto: počas dotyku rúk vzniká energetické pole a začína sa proces úľavy od bolesti. Ak si túto zručnosť dobre rozviniete, môžete pomôcť nielen sebe, ale aj ostatným.

materské znamienko na spánku

Ak máte materské znamenienko na spánku, znamená to, že máte schopnosť zhmotňovať myšlienky. Materské znamienka a iné znamienka na tomto mieste naznačujú, že človek má prediktívne schopnosti . Žena s touto črtou má dobre vyvinutý vnútorný hlas, čo jej pomáha nerobiť vážne chyby. Predtým sa množstvo pieh na tvári považovalo za znak prítomnosti magických síl. Veľké materské znamienka na tele sa často nazývali „znaky diabla“.

„Ťažký“ pohľad

Jedným z hlavných znakov skutočnej čarodejnice je hypnotický pohľad . Takáto žena môže niektorým ľuďom telepaticky rozkazovať a iných od seba odháňať. Pod pohľadom čarodejnice sa ľudia s dvoma tvárami začnú rozčuľovať a znervózňovať, ako keby boli nútení prezradiť všetko tajomstvo. Takéto ženy spravidla vycítia blížiace sa problémy, zlé úmysly a ľahko rozpoznajú zlých ľudí.

V stredoveku sa bosorky bez ďalšieho popravovali. Dnes už len málokto verí jasnovidcom, nekromantom, veštcom a iným ľuďom spriazneným s čarodejnicami. To im umožňuje byť pokojnými medzi obyčajnými ľuďmi. Často ignorujeme mystické znamenia a všetko paranormálne vo všeobecnosti. To však neznamená, že v modernom svete nie je miesto pre mágiu. Spoznávate sa vo vyššie uvedených znakoch? 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ako určiť príbuzenstvo s čarodejnicami: 7 znakov ako spoznať takú ženu”