Buďte nezadaná dovtedy, kým nenájdete niekoho, kto vás bude milovať. Jednoduché pravdy pre ženské šťastie

Mnoho žien sa bojí byť bez partnera. Omnoho horšia je ale skutočnosť, ak ste všetok svoj čas a energiu míňali na úplne nesprávneho človeka.

Je lepšie byť sám než…

Zoznámiť sa s niekým, kto vás nie je hoden. Kto s vami zaobchádza inak, než si zaslúžite. Kto sa ráno zobudí a pamätá si vaše meno.

Osamelosť vám pomôže pochopiť, čo chcete od vzťahu a ako vidíte muža vedľa vás. Toto je veľmi dobrý čas. A potrebujete to. Existujú ženy, ktoré aj niekoľko desiatok rokov nevedia, čo chcú a nepoznajú ani samé seba. Ale to len preto, že nikdy neboli samé. Mužov menia ako ponožky, pretože sa boja byť samé so sebou.

Lepšie byť sám ako …

Tráviť čas s človekom, ktorý vás ovláda, zabudne vám zavolať a ktorému musíte dokazovať, že ste hodná jeho lásky.

Osamelosť pomáha sústrediť sa na seba: na vaše túžby, sny a ciele. Výhradným upriamením sa na druhú osobu môžeme zabudnúť na svoje vlastné „ja“. Preto, keď ľudia odídu z nášho života, máme pocit, že sa nám zrútil svet. Ale nie je to tak.

Osamelosť vám umožní pozrieť sa na život z iného uhla. Uvedomítee si svoju hodnotu, pochopíte, že ste inteligentná, krásna, úspešná aj bez muža. Vďaka tomu sa budete usilovať o to najlepšie. Do svojho života prijmete niekoho, kto bude na vás hrdý, kto sa bude starať o vaše zdravie a blaho.

Závisí len od vás, ako bude vyzerať váš život nezadanej ženy. Ten, kto hovorí, že je to hrozné, si ho takým v skutočnosti robí. Samozrejme, môžete mať stavy smútku či sebatrýznenia. Ale je lepšie, ak sa začnete venovať sebarozvoju a veciam, ktoré vám prinášajú radosť.

Lepšie byť single, než…

Sa meniť kvôli človeku, ktorému sa na vás niečo nepáči.

„Váš“ človek vás bude milovať za to, kým ste: so všetkými kladmi aj zápormi. Nemusíte sa niekomu prispôsobovať. Ste osobnosť, ktorá má právo na názor.

Mnoho žien spája svoj život s nesprávnymi ľuďmi. Problémy trvajú roky. A hoci o nich vedia, je pre nich ťažké dať slobodu svojmu milovanému. Možno sú poháňané strachom. Strachom zo samoty.

Je nutné pochopiť, že osamelosť nie je kliatba. Je omnoho horšie, keď vás nemilujú, necenia a nerešpektujú. Horšie je aj to, ak ste vo vzťahu len preto, aby ste boli s niekým a o láske sa v tomto prípade určite nedá hovoriť.

Buďte sama, kým si neuvedomíte, že ste stretla svojho muža. Rozprávajte s rôznymi ľuďmi, cestujte, čítajte knihy, prihláste sa na kurzy. Urobte všetko, po čom prahne vaša duša. Zistite, aké máte šťastie, že ste sama. Potom príde čas, keď stretnete niekoho, s kým toto všetko chcete zdieľať a znásobovať svoju radosť zo života.

Bojíte sa byť bez partnera?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Buďte nezadaná dovtedy, kým nenájdete niekoho, kto vás bude milovať. Jednoduché pravdy pre ženské šťastie”