Chce vyzerať ako mimozemšťan. Potetoval si telo, odrezal nos, pery a uši. Len pre silné povahy

Malí chlapci často snívajú o tom, že sa v budúcnosti stanú superhrdinami. Francúz Anthony Loffredo má 33 rokov a stále si odvážne ide za svojimi snami. Ale ten muž chce vyzerať ako… mimozemšťan. Aby dosiahol svoj cieľ, potetoval si celé telo a odrezal nos, pery a uši. Teraz ľudia pri pohľade na neho utekajú.

Chce vyzerať ako mimozemšťan

Očividne sú medzi nami mimozemšťania, no Anthony Loffredo zrejme zobral senzačné správy príliš doslovne.

 Bez toho, aby čakal, kým stretne nejakého mimozemšťana z vesmíru, rozhodol sa sám vyzerať ako mimozemšťan a… Myslím, že zaletel trochu priďaleko.

Nevieme, či by si Anthony Loffredo rozumel so zelenými mužíkmi, pretože sám seba nazýva „čiernym mimozemšťanom“. Odhodlaný muž si potetoval celé telo , odstránil uši, časť nosa a niekoľko prstov. 

Pre „lepší“ efekt si pilníkoval a natieral zuby a rozdeľoval jazyk. Nedávno si odstránil aj hornú peru a dal si pod kožu umiestniť implantáty. Ale toto je len začiatok. Anthony hovorí, že jeho premena je momentálne dokončená na 46 %. a už plánuje ďalšie kroky. 

Muž plánuje okrem iného… amputáciu zdravej nohy. Anthony na svoju premenu doteraz minul vyše 30 000 dolárov. dolárov.

Ľudia pri pohľade na neho utekajú

Anthony tvrdí, že vo svojom predchádzajúcom tele bol nešťastný a metamorfóza mu dodala sebavedomie a cítil sa oveľa lepšie v medziľudských kontaktoch.

Niektorí ľudia veria, že v mojej prítomnosti sa cítia lepšie vo svojom vlastnom tele

– presviedča.

Problém je v tom, že 33-ročný Anthony asi nemá veľa možností zistiť, ako ho ľudia vnímajú. Nezvyčajná metamorfóza spôsobila mužovi problémy. Ako sám priznáva, ľudia pri pohľade na neho utekajú.

niekedy, keď chcem jesť v reštaurácii, personál hovorí, že nemôžem sedieť dnu

– hovorí Anthony.

Môj život je neustály boj. Každý deň stretávam nových ľudí, ktorí mi nerozumejú a zároveň ma chcú súdiť. Taký je život, nie každý všetkému rozumie. Ja sám nerozumiem mnohým veciam o ľuďoch

– dodáva.

Muž sa sťažuje aj na problémy s hľadaním práce. Napriek tomu je odhodlaný a v premene mieni pokračovať. Tvrdí, že mu prináša zadosťučinenie, že sa ho ľudia boja.

Často sa ma boja a ja ich strach živím čudným správaním.

– hovorí Loffredo. Zároveň argumentuje, že sa mu páči, keď ho ľudia vnímajú ako normálneho chlapa s prácou, rodinou, priateľmi a priateľkou.

zdro: jhitek.fr. / lebonbon.fr

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Chce vyzerať ako mimozemšťan. Potetoval si telo, odrezal nos, pery a uši. Len pre silné povahy”