Čo hovorí posledná číslica vášho roku narodenia? Numerológ povedal jasne, na čo si dávať pozor

Podľa starého čínskeho kalendára vládne našej planéte každý rok jeden z prvkov: oheň, voda, zem, drevo alebo kov. Astrológovia veria, že každý z nich vkladá silný odtlačok do osudu a charakteru ľudí. A tento živel je zakódovaný v poslednej číslici roku narodenia.

V dávnych dobách sa verilo, že duša si sama vyberá, do ktorej epochy sa vtelí. A posledná číslica roku narodenia je obzvlášť významná. Patrónom je jeden z piatich uznávaných živlov. Spoliehajúc sa na toto poznanie, dokážete predurčiť dôležité momenty vo svojom živote. Redakcia časopisu S chuťou neodporúča brať tieto informácie príliš vážne. Nebude však zbytočné takúto teóriu otestovať.

Čo znamená posledná číslica roku narodenia: 0 alebo 1

Prvok – kov.
Šťastná farba – biela.
Smer – západ.

„Kovoví muži“ sa vyznačujú tým, že vždy vedia, čo chcú. Životne potrebujú uznanie spoločnosti. Zároveň človek s prvkom Kov v každej životnej situácii obháji svoj názor. Takíto jedinci nemajú strach zo samoty, prežijú aj v tých najťažších podmienkach. Vysoké nároky na seba aj na ostatných – niečo, čo odlišuje „kov“ od davu. Týchto ľudí priťahuje moc a peniaze a niekedy túžia po skutočne luxusnom živote.

Číslo 2 alebo 3


Živel – voda.
Šťastná farba je čierna.
Smer je sever.

Predstavitelia vody sú závislí od názorov iných ľudí a často idú s prúdom. Majú dobre vyvinutú intuíciu, sú pomerne komunikatívni a presvedčiví, preto je ľahké dosiahnuť úspech na diplomatickom poli. Ľudia s vodným živlom majú tiež sklon k manipulácii, niekedy sú tajnostkárski a v osobnom živote sú neúprimní. Vodní ľudia sú inteligentní a tvoriví: majú úžasnú predstavivosť.

Medzi predstaviteľmi tohto živlu je veľa filozofov a mysliteľov, pretože od prírody sú úplne nezávislí. A tiež by sa takíto ľudia mali vyhýbať vodným miestam, nech to znie akokoľvek paradoxne.

Číslo 4 alebo 5.

Prvok – drevo.
Šťastná farba je zelená.
Smer je východ.

Ľudia s prvkom Drevo sú veľkorysí až márnotratní a stopercentne dôverujú svetu. Sú pracovití, ale často si toho na seba berú priveľa. Zdá sa, že samotná príroda obdarila týchto jedincov charizmou, darom presviedčania a tvorivosti. Tieto vlastnosti im pomáhajú dosiahnuť úspech v akejkoľvek oblasti života. Ľudia tohto živlu – spoľahliví priatelia, verní partneri a dobrí tímoví hráči. „Drevení“ však musia vynaložiť veľa úsilia, aby neupadli do závislosti od názoru iných.

Čo znamená posledná číslica roku narodenia: 6 alebo 7

Živel – oheň.
Šťastná farba je červená.
Smer – juh.

Ohniví ľudia sú príliš energickí, preto často robia veci narýchlo. Vždy hľadajú novinky a svoje ciele dosahujú všetkými prostriedkami. Vďaka svojej vysokej inteligencii z „ohnivých“ osobností robia vynikajúcich vodcov. Jediná nevýhoda – dokážu byť takí neskrotní, že aj pri miernom rozhorčení hrozí, že okamžite prerastie do agresie. Ohnivý človek je zaťažený vlastným egoizmom. Zároveň málokedy berie do úvahy názory iných ľudí.

Číslo 8 alebo 9


Živel – Zem.
Šťastná farba je žltá
Smer – stred.

„Pozemšťania“ sú mimoriadne starostliví a trpezliví, pričom sami veľmi potrebujú lásku. S pribúdajúcim vekom však začínajú hľadať osobný prospech aj v priateľstve. Vysoko vyvinutá intuícia umožňuje týmto osobnostiam v každom prípade rozoznať svetlé perspektívy, ale strach z rizika im často bráni v dosiahnutí úspechov. Ľudia prvku Zem inklinujú k úplnej kontrole a stabilite.

Akýkoľvek neúspech ich teda nielenže nevyvedie z miery, ale môže sa stať príčinou obsedantného strachu alebo depresie.

Teraz už viete, čo znamená posledná číslica roku narodenia. V ktorom roku ste sa narodili? Dozvedeli ste sa o sebe niečo nové? Podeľte sa o svoje dojmy v komentároch.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Čo hovorí posledná číslica vášho roku narodenia? Numerológ povedal jasne, na čo si dávať pozor”