David Beckham takmer opustil ťažko tehotnú manželku Victoriu kvôli foteniu s Jennifer Lopezovou

Victoria Beckhamová sa nedávno podelila o zaujímavé odhalenie o konflikte priorít medzi ňou a jej manželom Davidom Beckhamom v roku 2005. Zatiaľ čo ona sa chystala porodiť ich syna, David sa venoval foteniu s Jennifer Lopez a Beyoncé.

Tento konflikt Victoriu rozzúril.

Rok 2005 znamenal kľúčový moment v živote slávneho páru Victorie a Davida Beckhamovcov. V tom čase bola bývalá Spice Girl na pokraji pôrodu svojho najmladšieho syna Cruza a lekári naplánovali cisársky rez v renomovanej madridskej nemocnici. Svet manželov sa mal radikálne zmeniť a oni sa pripravovali na radostný príchod nového člena rodiny.

Ako však Victoria prezradila v nedávnom odhalení, to, čo malo byť časom očakávania a spolupatričnosti, bolo kvôli nepredvídateľným ťažkostiam poznačené nezhodami. Keď Davidovi oznámila očakávaný dátum pôrodu, jej nádeje na jeho bezvýhradnú prítomnosť v najhlbších rodinných chvíľach sa stretli s nečakanou odpoveďou.

David jej povedal, že má predchádzajúce záväzky.

David sa Victorii priznal, že sa predtým zaviazal k neodvolateľným záväzkom – k prestížnemu foteniu, na ktorom sa nezúčastnil nikto iný ako medzinárodné hudobné senzácie Jennifer Lopez a Beyoncé. U Victorie, ktorá bola na pokraji pôrodu a na lôžku, to vyvolalo kolotoč hnevu, frustrácie a nedôvery.

Victoria sa ocitla v situácii, keď sa musela vyrovnať s ťažkým rozhodnutím svojho manžela, najmä vzhľadom na blížiaci sa očakávaný pôrod. Blížiaci sa príchod ich syna ju už trápil fyzickými ťažkosťami a zvýšenými emóciami.

Davidovo ikonické fotografovanie na pozadí Victoriinej materskej cesty.

David Beckham nakoniec zvládol oboje a bol prítomný pri narodení svojho syna Cruza v renomovanej madridskej nemocnici. Vývoj udalostí však nabral prekvapivý spád, keď sa v rôznych novinách objavila výrazná fotografia Davida, po boku ktorého stáli ikonické Jennifer Lopez a Beyoncé, pod provokatívnym titulkom „Čo by na to povedala Posh?“. Posh je prezývka pre Victoriu.

Tento scenár Victoriu ešte viac rozrušil. Keď ležala na nemocničnom lôžku po cisárskom reze, Victoria bola konfrontovaná s týmto pútavým obrázkom. Spomenula si, že po pôrode ležala v posteli, necítila sa najlepšie, a ukázala sa jej pekná fotografia Davida medzi Jennifer Lopez a Beyoncé.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Just Jared (@justjared)

David so speváčkami nakrúcal reklamu na Pepsi.

V reklame sú popové hviezdy Beyoncé a Jennifer Lopez vyslané do reštaurácie s úlohou bojovať proti zlým chlapcom. Počas ich boja ich sleduje David, ktorý bol v reštaurácii náhodným okoloidúcim, a potom, čo ženy zvíťazia, sa napije Pepsi. David si pritiahne a drží stoličku vedľa nich, zatiaľ čo v pozadí hrá sexi hudba.

„Ty si…“ Jennifer sa naňho pozrie a povie, ale David ju s úsmevom preruší a povie: „Áno, som.“ J. Lo však Davida vráti na jeho miesto tým, že dokončí, čo hovorila: „…sedí na mojej kabelke.“ Chytí svoju tašku a spolu s Beyoncé odchádza, pričom sa usmieva.

V dokumentárnom seriáli Beckhamovci sa venujú introspekcii o vzostupoch a pádoch svojej kariéry, ako aj o svojom trvalom vzťahu, ktorý začiatkom roka 2000 prekonal sériu škandálov s neverou. Victoria po prvýkrát verejne priznala Davidovu neveru v minulosti a opísala toto obdobie svojho života ako veľmi „nešťastné“.

K údajným neverám došlo približne okolo roku 2003, keď sa David presťahoval do Španielska, aby hral za Real Madrid. Victoria počas tohto obdobia zostala v Anglicku s ich dvoma synmi Brooklynom a Romeom. Následne sa v médiách objavili dve ženy, Rebecca Loos a Sarah Marbeck, ktoré tvrdili, že mali s Davidom pomer.

Victoria úprimne priznala:

„Bolo to to najnešťastnejšie, čo som kedy v živote zažila.“ Ďalej prezradila, že v tomto období skrývala svoju nevôľu a „zvnútorňovala“ bolesť, ktorú prežívala kvôli Davidovej kariére, pričom zdôraznila, aké obrovské ťažkosti to pre ňu predstavovalo: „Ani vám nedokážem povedať, aké to bolo ťažké a ako ma to ovplyvnilo.“

Po tom, ako sa Victoria presťahovala do Španielska, sa však tento odolný pár dokázal zmieriť a prekonať škandál. David sa podelil o svoj pohľad na vec a uviedol: „Vidieť ju zranenú bolo neuveriteľne ťažké, ale sme bojovníci a v tom čase sme potrebovali bojovať jeden za druhého. Potrebovali sme bojovať za našu rodinu a to, čo sme mali, stálo za to.“

Odvtedy zostali neochvejne oddaní jeden druhému, dokonca si v súkromí obnovili manželský sľub. Ich rodina sa rozrástla o Cruza v roku 2005 a o jedinú dcéru Harper v roku 2011.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “David Beckham takmer opustil ťažko tehotnú manželku Victoriu kvôli foteniu s Jennifer Lopezovou”