Fenomenálny oblak na oblohe. Ľudia sa neveriacky pozerali nahor, čo to je

Fenomenálny mrak na oblohe ohromil obyvateľov severozápadného Turecka. Našťastie, vďaka dnešným technológiám a širokému prístupu na internet môžeme jeho ohromujúci tvar vidieť na vlastné oči. Tvar, ktorý podľa mnohých pripomína loď mimozemskej civilizácie. Naozaj pôsobí elektrizujúcim dojmom!

Fenomenálny oblak na oblohe


Nad tureckým mestom Bursa bolo možné vidieť nezvyčajný úkaz. Na „miestnej oblohe“ sa objavil fenomenálny prúdnicový tvar, ktorý mnohým ľuďom pripomínal… UFO. Iní v ňom videli škoricovú buchtu a tí s ešte bujnejšou fantáziou ženské genitálie. Jedno je isté, bolo to niečo, čo sa rozhodne líšilo od oblakov, ktoré vidíme na oblohe každý deň.

Web bol plný fotografií a záberov tohto úžasného úkazu. Tie, ktoré vyzerajú najpozoruhodnejšie, boli urobené neskoro popoludní alebo večer. Špirálovitý objekt – asi by sme ho tak mali nazvať – sa vtedy mihal v odtieňoch žltej, oranžovej a červenej farby.

Čo je to?


Všetkých ľudí upozorňujeme, že „záhadný objekt“ nie je UFO plné mimozemských bytostí. Zostúpme na zem a odpovedzme si na otázku, čo sa skutočne objavilo na tureckej oblohe?

Neobvyklý úkaz nie je nič iné ako dva šošovkovité oblaky, ktoré sa navzájom prekrývali, a tak poskytli takýto jedinečný efekt mylne považovaný práve za UFO. Ide o veľmi zriedkavý pohľad, ktorý si vyžaduje vytvorenie dvoch špecifických útvarov na podobnom mieste (vo výške 2 až 5 km nad zemou) so stabilným vzduchom.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), twitter.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Fenomenálny oblak na oblohe. Ľudia sa neveriacky pozerali nahor, čo to je”