Japonský test starnutia mozgu. Vidíte motýľa, kačicu a netopiera? Toto o vás prezradí

Japonský test na zistenie starnutia mozgu vyvoláva na internete vlny. Ako to už pri obrázkových testoch býva, je klamlivo jednoduchý. Veď čo je náročné na zodpovedanie otázky: Nájdite na obrázku 3 ukryté zvieratá? Gratulujeme tým, ktorí uspeli! Znamená to totiž jedno…

Starnutie mozgu


Bohužiaľ, na starobu neexistuje liek, ale správna prevencia môže tento proces oddialiť. Ľudský mozog starne rovnako ako ostatné orgány. Je zodpovedný za stovky viac či menej zložitých činností. Ako začíname starnúť, mení sa aj náš život.

Ide však o prirodzený proces, ktorý prebieha v priebehu rokov. S pribúdajúcim vekom mozog pomalšie spracováva vonkajšie informácie. To však neznamená, že napríklad osemdesiatnik nie je schopný ďalej sa učiť alebo rozvíjať svoje záujmy. V každom prípade je, len to bude robiť pomalšie.

Primeraná fyzická aktivita alebo koníček zlepšuje fungovanie najdôležitejšieho orgánu v našom tele. Riešenie krížoviek, hlavolamov alebo rôznych testov je pre náš mozog skvelou kondíciou. V súčasnosti môžeme na sociálnych sieťach nájsť najrôznejšie psychologické testy, optické ilúzie a obrázkové testy. Nižšie sa podelíme o japonský test starnutia mozgu. Vyskúšajte ho a zistite, či vaša myseľ stále funguje expresívne a efektívne?

Japonský test starnutia mozgu


Pozrite sa na obrázok a označte tri skryté zvieratá: kačicu, netopiera a motýľa. Odhaliť kačicu alebo netopiera by nemalo byť príliš ťažké, ale nájsť motýľa by mohol byť zázrak.

Spôsobil vám japonský test starnutia mozgu nejaké ťažkosti? Nižšie je uvedené riešenie tejto hádanky:

.

.

.

.

.

Testy vnímavosti sú skvelou zábavou pre celú rodinu. Odporúčame riešiť uvedený test spoločne. Niektorým používateľom sa podarilo odhaliť skryté zvieratá bez problémov. Pre mnohých však bola úloha pomerne náročná.

Nájdenie prvého z nich trvá niekoľko minút a nájdenie ďalších dvoch niekoľko sekúnd

Mám to, už som sa bál

Netopier – okamžite. Zvyšok – ani náhodou

Našiel som ho, ale nie tak hneď. Aký je časový limit na nájdenie?

  • napísali používatelia internetu pod príspevok na profile „Naše lesy“.

zdrojwww.o2.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Japonský test starnutia mozgu. Vidíte motýľa, kačicu a netopiera? Toto o vás prezradí”