Lekári si mysleli, že sa zbláznil, keď vyhlásil, že sa vylieči z rakoviny. On im však ukázal, že sa mýlili.

Ľudia celý život túžia po svojej druhej polovičke a čakajú na lásku. Tak to bolo aj v prípade Roba, ale šťastie si ho našlo a on stretol svoju milovanú Amandu. A keď si myslel, že ich čaká šťastný koniec, netušil, že ich láska bude vystavená takej ťažkej skúške. V podobe rakoviny.

Roba opustilo zdravie. Rok po stretnutí s Amandou sa začal cítiť veľmi zle. Začal chudnúť a trpel hroznými bolesťami žalúdka. Bez zjavnej príčiny schudol 30 kilogramov.

Keď Robovi diagnostikovali rakovinu čreva, mal už metastázy v lymfatických uzlinách a močovom mechúre.

Skúška v podobe rakoviny

Podstúpil operáciu na odstránenie nádoru, ale prognózy lekárov boli veľmi zlé.

Napriek tomu sa s Amandou rozhodli vziať. Svadbu zorganizovali narýchlo, len za dva týždne, pričom nevedeli, koľko času im zostáva….

Po svadbe začal Rob intenzívnu liečbu, najprv rádioterapiu, potom chemoterapiu. Žiaľ, Robov zdravotný stav sa len zhoršoval a nádory sa zväčšovali.

Vtedy Rob vyhlásil, že sa vzdáva konvenčnej liečby. Nie, nemienil sa vzdať, ale rozhodol sa veriť prírodným metódam.

Obaja s Amandou prešli na obmedzujúcu rastlinnú stravu vrátane rôznych byliniek a odvarov z prírodných ingrediencií.

Po troch týždňoch nemohli uveriť výsledkom. 80 % rakovinových buniek bolo preč. Po ďalších niekoľkých týždňoch boli preč.

Rob nechce preberať zodpovednosť za rozhodnutia iných pacientov a používať kategorické vyhlásenia o tom, čo ho vyliečilo a do akej miery.

Je však pevne presvedčený, že samotná strava je nevyhnutná a nikomu neublíži, ale môže len pomôcť.

Ďalším úspechom Roba a Amandy bolo tehotenstvo.

Po chemoterapii to nie je žiadna sláva. Amanda, žiaľ, potratila. Pokúsili sa však o to znova a opäť sa im to podarilo. Tentoraz sa im šťastne narodili dvojičky.

Amanda sa vyjadrila: „Viem, že sa mi to podarilo: „Je to čisté šialenstvo! Donedávna bolo všetko proti nám, ale náš príbeh ukazuje, že láska dokáže zázraky!“

Bez ohľadu na to, čo nakoniec bojovalo s rakovinou v Robovom tele, on a Amanda veria, že to bola ich láska, ktorá chorobu prekonala.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Lekári si mysleli, že sa zbláznil, keď vyhlásil, že sa vylieči z rakoviny. On im však ukázal, že sa mýlili.”