Milé ženy, nikdy nerobte kompromisy kvôli mužovi! Toto je dôvod

Milé ženy, zaslúžite si nehu. Zaslúžite si ruky, ktoré vás budú jemne držať, ale zároveň vám dodajú silu. Zaslúžite si, aby vás ocenili, aby vás považovali za zázrak.

Milé ženy, zaslúžite si muža, ktorý tu bude vždy pre vás. Zaslúžite si, aby vám nikto nedával, ale aby vám pomáhal dosiahnuť všetko, čo chcete. Zaslúžite si partnera, ktorý vám pomôže rásť, nie vás zlomí. Zaslúžite si muža, ktorý vás zdvihne, keď spadnete, bez strachu, že sa dostanete ďalej ako on.

Milé ženy, zaslúžite si lásku. Zaslúžite si láskavosť a starostlivosť, oči, ktoré sa na vás pozerajú s obdivom, a myseľ, ktorá vás chce spoznať. Zaslúžite si hlas, ktorý vás neponižuje, aj keď s vami muž nesúhlasí.

Milé ženy, zaslúžite si, aby si vás niekto vážil.

Zaslúžite si, aby si vás niekto všimol. Zaslúžite si byť rešpektované a vypočuté, aj keď vaša odpoveď znie nie.

Milé ženy, zaslúžite si všetko, čo prinášate tomuto svetu: vášeň, lásku, silu a starostlivosť. Zaslúžite si muža, ktorý rozumie túžbam vášho srdca. Zaslúžite si muža, ktorý od vás nebude žiadať, aby ste sa zmenili podľa jeho ideálu, ktorý bude rásť a rozvíjať sa spolu s vami.

Zaslúžite si muža, ktorý od vás nebude žiadať kompromisy s vašou osobnosťou, najmä ak ste spokojná sama so sebou.

Milé ženy, prosím, nikdy nedovoľte, aby ste sa ohýbali alebo lámali pre muža, ktorý nechápe, akú máte hodnotu.

Nezamieňajte si lásku s chtíčom, so sebeckými túžbami, s niečím, čo vás chce využiť.

Nezamieňajte si lásku s niečím sebeckým.

Muž, ktorý vás miluje, po vás nikdy nešliapne. Nebude vám blokovať svetlo, nebude od vás žiadať, aby ste sa zmenili, ani vám neublíži v mene lásky. Muž, ktorý vás miluje, sa k vám nebude správať neúctivo, nebude ignorovať vaše túžby, aby vás dostal do situácie, v ktorej sa cítite nepohodlne alebo dokonca nebezpečne.

Muž, ktorý vás miluje, vo vás nebude vyvolávať pocit, že musíte robiť kompromisy, aby ste mohli byť s ním. Pretože to nie je láska, to je manipulácia.

Nemusíte byť v takomto nezdravom vzťahu len preto, aby ste neboli sami. Nemali by ste to dovoliť, pretože si to údajne zaslúžite, pretože sa z toho údajne musíte poučiť.

Počúvajte, láska nie je lekcia. Láska nie je o tom, že niekoho zmeníte, aby vám vyhovoval. Láska nie je o znižovaní niekoho citov, nie o ubližovaní jednej osobe, aby sa druhá cítila lepšie.

Láska je o uvedomení si, kým ste ako osoba vedľa niekoho iného.

Je to vášeň a povzbudenie. Je to úprimná starostlivosť, a to aj vo chvíľach úplného životného chaosu. Láska je vidieť a veriť v to najlepšie v niekom inom, snažiť sa byť lepšími spolu a jeden pre druhého. Láska znamená chyby a krásu. Znamená dať niekomu svoje srdce a veriť, že ho bude chrániť tak, ako vy chránite jeho srdce.

Láska nie je ľahká, ale nemusí vás zničiť. Nemala by byť nebezpečným miestom, kde strácate samých seba, aby ste sa prispôsobili túžbam a rozmarom niekoho iného.

Milé ženy, prestaňte sa prispôsobovať mužom, ktorí si vás nezaslúžia. Prosím, prestaňte sa meniť, aby ste boli tým, čo on potrebuje. Prosím, prestaňte si myslieť, že musíte byť menej ako vy.

Prosím, prestaňte si nahovárať, že toto je láska, pretože to tak nie je.

Drahé ženy, vedzte, že muž, s ktorým máte byť, vás pozdvihne, nezloží, bude vás inšpirovať, nie ponižovať. Svojimi slovami a činmi vás posilní, nie oslabí. Bude s vami robiť kompromisy, nie vyžadovať, aby ste sa zmenili na nepoznanie.

Milé ženy, ak cítite takýto tlak, majte silu odísť. Majte silu vedieť, kto ste a akú máte hodnotu. Vedzte, že toto nie je láska.

Milé ženy, nerobte kompromisy kvôli žiadnemu mužovi. A vážte si seba natoľko, aby ste sa neuspokojili s menšou láskou, než akú si zaslúžite.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Milé ženy, nikdy nerobte kompromisy kvôli mužovi! Toto je dôvod”