Miliardár hľadá pár, ktorý pôjde žiť na jeho súkromný ostrov! V čom je háčik?

Záhadný miliardár ponúka šťastnému páru 185 000 dolárov, aby strávili rok na idylickom súkromnom ostrove v Karibiku – má to však háčik.

Podľa zoznamu, ktorý zverejnila náborová agentúra Fairfax a Kensington, sa od vybraného páru očakáva, že sa vrhne do práce na plný úväzok interného hype stroja a bude propagovať exkluzívne útočisko na sociálnych sieťach.

Ich hlavnou úlohou bude zdokumentovať život v brlohu na Britských Panenských ostrovoch, a zaznamenať ich vývoj zo staveniska na plnohodnotnú luxusnú oázu .

„Majiteľ chce zdôrazniť krásu miesta. Musia vedieť, ako na to…“

Identita majiteľa a ostrova zatiaľ zostávajú pod pokrievkou. 

A hoci vlastní vplyvní činitelia ostrova budú konzultovať vytvorenie hosťovských chát a hlavnej rezidencie, nebude sa od nich očakávať, že zdvihnú kladivo – stavbu vykoná existujúci generálny riaditeľ a inžinieri.

Očakáva sa, že rajom viazaná dvojica bude spravovať zariadenia a podujatia, kým prvá vlna hostí a investorov navštívi tropickú Valhalu.

Aby sa uchádzači kvalifikovali, musia byť zdatní v sociálnych médiách, „dobrodružní“ a mať predchádzajúce skúsenosti v luxusnom priemysle, ako je „práca na jachtách alebo domácnostiach s ultra vysokým čistým majetkom“

Nájsť niekoho, kto stelesňuje všetky tieto aspekty, nie je ľahké.

V skutočnosti je táto potreba rôznych talentov dôvodom, prečo miliardár hľadá páry. Každý partner prináša na stôl inú doplnkovú súpravu zručností, a la záhradníka a hospodára, vysvetlil Dunn.

Na prvý pohľad môže toto promo znieť ako krycí príbeh tajnej hernej show alebo sociálneho experimentu založeného na influenceroch.

V inzeráte sa však uvádza, že cieľom je prilákať do regiónu „luxusnú turistiku naboso“. Dunn to definuje ako „nenáročný“ cestovateľský zážitok, v ktorom môžu byť turisti v „krásnej časti sveta“ s dobrými službami bez toho, aby sa cítili „napäto“.

Dvojica odletí do tohto prímorského Elysia v januári, aby začala s úlohou, ktorá je rozdelená na vyčerpávajúce šesťdňové pracovné týždne.

Dostanú jeden spiatočný let domov za rok, ako aj 25 dní dovolenky, ktoré môžu stráviť na jednom zo susedných ostrovov.

Aby sa influenceri mohli prihlásiť, musia odoslať video na TikTok, ktoré skontroluje osobný video tím miliardára. Potenciálni zamestnanci by sa mali prihlásiť čoskoro, keďže Dunn plánuje vybrať šťastný pár ešte pred sviatkami.

zdroj: nypost.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Miliardár hľadá pár, ktorý pôjde žiť na jeho súkromný ostrov! V čom je háčik?”