Obrovská chyba! Matku kvôli nepozornosti lekárov takmer prinútili na interupciu!

Manželský pár Carolyn a Sean Savage z Ohia sa zúfalo snažili založiť rodinu, no po sérii potratov, už strácali nádej. Carolyn však nakoniec otehotnela prostredníctvom umelého oplodnenia. Ich radosť sa ale zmenila na strach po tom, čo im lekári oznámili, že tehotenstvo budú musieť prerušiť.

Sean Savage spomenul, že mu zavolali z kliniky a informovali ich o zámene, ktorá sa stala. Ukázalo sa, že do Carolyn bola implantovaná iná sada rozmrazených embryí. Zjednodušene povedané, nosila dieťa iného páru – Shannona a Paula Morellových.

Carolyn a Sean už mali tri deti – najmladšia bola Mary Kate, ktorá sa tiež narodila prostredníctvom IVF. V skutočnosti to bola administratívna chyba, pretože embryá Shannon Morell boli zaregistrované a pomenované pod jej rodným menom, ktoré bolo náhodou Savage – priezvisko Seana a Carolyn.

Lekár Carolyn informoval, že má dve možnosti – buď bude dieťa nosiť napriek zdravotnému riziku a s vedomím, že sa ho bude musieť vzdať, alebo ukončiť tehotenstvo.

foto: apost

Rozhodli sa pokračovať v tehotenstve. Po deviatich mesiacoch nosenia dieťaťa sa Carolyn narodil zdravý chlapček. Tento deň bol pre Carolyn a Seana jazdou na horskej dráhe. Chvíľu po narodení dieťaťa ho museli odovzdať biologickým rodičom.

Keď Sean hovoril o bolesti pri odovzdaní dieťaťa rodičom, povedal, že nemohol uveriť, čo to urobil.

Nakoniec z chlapčeka, ktorý dostal meno Logan, vyrástla malá gulička energie. Hoci Morellovci pôvodne nechceli povedať Loganovi o zámene, nakoniec si uvedomili, že je „nemožné“ to pred ním utajiť.

Oba páry tento neuveriteľný zážitok opísali aj v knihách, ktoré sa rozhodli publikovať.

zdroj: apost.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Obrovská chyba! Matku kvôli nepozornosti lekárov takmer prinútili na interupciu!”