Odvážna čašníčka sa nenechala obťažovať. Muž ju tľapol po zadku, ale nečakal čo urobí

Práca čašníčky je náročná. Nie len že nachodia počas dňa desiatky kilometrov, často musia čeliť aj obťažovaniu. Typický prípad s netradičným koncom sa stal v prevádzke Vinnie Van Go-Go v Amerike. Mladá čašníčka bola práve zavalená prácou a stála chrbtom k zákazníkom, ked‘ sa okoloidúci muž rozhodol len 21 ročnú slečnu chytiť za zadok. Mladej Emelia Holdeovej to teda nebolo príjemné a patrične aj zareagovala.

Hned‘ po tom, čo sa jej muž dotkol, rozhodla sa konať. Nenechala ho len tak odísť.

Namiesto toho slečna chytila muža za tričko a zhodila ho na zem. Potom mu slušne vysvetlila ako sa má k ženám správať a čo sa nepatrí. Ostatní čašníci zavolali políciu a tí muža po pozretí videozáznamu zatkli.

Muž z toho pochopiteľne veľký problém nemal a v cele predbežného zadržania ostal len 2 dni, no myslíme, že ani na to tento človek nezabudne. Dúfame, že podobnému správaniu sa bude vyvarovať.

Čašníčka odkazuje všetkým ženám, aby sa nebáli a v podobných situáciach konali tak ako ona.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Odvážna čašníčka sa nenechala obťažovať. Muž ju tľapol po zadku, ale nečakal čo urobí”