Otec zavolá na číslo 112 a kričí, že jeho syn prestal dýchať. Pitva odhalila krutú pravdu, čo sa stalo!

Rodičom sa môže stať každý, ale to neznamená, že si to každý zaslúži. V jeden piatkový deň dostal dispečer v Utahu telefonát od 19-ročného chlapca.  Nokes povedal, že jeho syn náhle prestal dýchať a potrebuje rýchlu záchrannú službu.

Na miesto dorazili záchranári, ale malého Hudona sa im nepodarilo zachrániť. Sedemtýždňové dieťa okamžite previezli do nemocnice.

Chlapcov otec sa polícii priznal, že chcel, aby Hudon po jedle odskočil, ale niečo nebolo v poriadku.

To otca veľmi rozrušilo. Povedal, že zavolal matke dieťaťa Kristy Larsenovej a oznámil jej, že s dieťaťom nie je niečo v poriadku. Policajti sa rozhodli vypočuť aj zdravotníkov a personál nemocnice. Ukázalo sa, že Clintonov príbeh nezodpovedá skutočnosti.

Po pitve novorodenca vyšla najavo krutá pravda.

Batoľa malo celú hlavu a hrudník pomliaždené. Hudson mal aj vnútorné krvácanie do mozgu. A hoci lekári dlho bojovali, aby chlapca vrátili späť do života, žiaľ, už sa nedalo veľa urobiť. Podľa informácií, ktoré priniesol kanál Fox 13, malý Hudson zomrel v detskej nemocnici 2. decembra ráno.

Neuveriteľné výsledky pitvy

Chlapec mal rozbitú lebku, krvavé oči a zlomené kosti. Okrem toho sa v kostnej dreni našla aj krv. Otec dieťaťa sa po predložení dôkazov k činu priznal.
Priznal, že nemohol zniesť Hudsonov neustály plač.

Keď vybuchol, hodil chlapca na pohovku, chytil ho za jednu nohu a triasol dieťaťom, pričom ho držal hlavou nadol. Sedemtýždňové dieťa takéto kruté zaobchádzanie neprežilo. Vyšlo tiež najavo, že niekoľko dní predtým Clint pustil svojho syna do umývadla a batoľa mu spadlo na hlavu.

Väznica v okrese Davis

Muž je v súčasnosti vo väzbe a čaká na súd. Je neuveriteľné, že s nevinným, maličkým dieťaťom mohol zaobchádzať takýmto spôsobom. Nezabudnite, že ak máte podozrenie, že niekde vo vašej komunite niekto týra dieťa, reagujte! Aký trest by ste tomuto mužovi udelili vy? Zdieľajte tento článok a zistite, či si vaši priatelia myslia to isté.

.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Otec zavolá na číslo 112 a kričí, že jeho syn prestal dýchať. Pitva odhalila krutú pravdu, čo sa stalo!”