Páchateľ si zmenil pohlavie. Teraz chce ísť do ženskej väznice. Ľudia sa nestačili čudovať

Podstupuje hormonálnu liečbu a tvrdí, že sa cíti ako žena. Páchateľka si nechala zmeniť pohlavie a čoskoro by mohla byť v cele s ďalšími väzňami ženského pohlavia. Háčik je v tom, že 31-ročný Adam Graham zo škótskeho Glasgowa bol odsúdený za… znásilnenie dvoch žien.

Zločinec zmenil pohlavie

Donedávna sa volal Adam Graham a ako Adam spáchal dva závažné trestné činy: v rokoch 2016 a 2019. Muž sa dopustil dvoch znásilnení žien, s ktorými sa údajne zoznámil prostredníctvom zoznamovacej aplikácie.

V roku 2020, krátko po začatí súdneho procesu s Grahamom, muž uviedol, že… sa necíti byť mužom a rozhodol sa pre zmenu pohlavia. Teraz Adam Graham používa meno Isla Bryson a identifikuje sa ako žena.

Navyše 31-ročná Isla tvrdí, že je nevinná.

Nikdy by som to neurobila. Nikdy by som neublížila žiadnej žene

  • Isla Brysonová už vypovedala, cituje ju škótska BBC.

Isla nepodstúpila úpravu pohlavia, ale plánuje operáciu. Zatiaľ podstupuje hormonálnu liečbu. A to je vlastne všetko, čo muselo viesť k tejto bizarnej situácii. Podľa médií sa Brysonová v súčasnosti pravdepodobne nachádza v ženskej väznici Stirling v samostatnej cele. Čoskoro by mal byť oznámený jej trest.

„Dáva úradom zabrať.“

Oficiálna verzia o násilníkovi znie takto: o tom, že je transsexuál, začal tušiť už vo veku štyroch rokov, ale proces zmeny pohlavia sa rozhodol podstúpiť až v roku 2020, keď už bol zatknutý za znásilnenie. Túto verziu však spochybňuje manželka zatknutého Shonna Grahamová. Žena uviedla, že jej manžel sa nikdy nezmienil o tom, že by sa cítil v nesprávnom tele, a že si transsexualizmus vymyslel len preto, aby dostal nižší trest a mohol ísť do ženskej väznice.

Mám veľké pochopenie pre transsexuálov, je ťažké s nimi žiť, ale úradom dáva poriadne zabrať v rozhodovaní

  • upozorňuje Shonna Grahamová v rozhovore pre denník Daily Mail.

Shonna si nerobí ilúzie a varuje, že dať jej manžela do jednej cely s väzenkyňou bude veľkou chybou. Adam Graham údajne spáchal svoje prvé znásilnenie krátko po svadbe so Shonnou.

Poslať ho do ženskej väznice je nehoráznosť. Stane sa jeden z väzňov jeho ďalšou obeťou? Neprestane, je to v jeho povahe

– presviedča ženu. Shonna sa už sedem rokov pokúša o rozvod s manželom.

Zdroje: pozna.interia.pl , www.polsatnews.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Páchateľ si zmenil pohlavie. Teraz chce ísť do ženskej väznice. Ľudia sa nestačili čudovať”