Po plastickej chirurgii už nevyzerá ako človek. Pri pohľade na ňu behá každému mráz po chrbte

Z času na čas môžeme na internete alebo vo svojom okolí vidieť ľudí, ktorí sú pre vzhľad schopní urobiť doslova čokoľvek. Často si myslíme, že vyzerali oveľa lepšie v minulosti, keď sa ešte neexperimentovali a nevylepšovali silou.

Plastická chirurgia je čoraz populárnejšia. O tom, že to niekto vyslovene prehnal a pár ich urobil priveľa, sme sa už stretli veľakrát.

Silikónová bábika podľa výberu

@instagram/sammy_vee

Sammy Lewis je žena, o ktorej to rozhodne môžeme povedať. Zaujímavé je, že ona sama si uvedomuje, že s prirodzenosťou už nemá nič spoločné, no práve o to sa snažila.

@instagram/sammy_vee

Hovorí si „silikónová mrcha“. Pre mnohých už jej tvár nepripomína ľudskú tvár. Môžeme vidieť efekt mnohých plastických operácií a ošetrení, ktoré mali zlepšiť krásu.

@instagram/sammy_vee

Na Instagrame má viac ako 40 000 sledovateľov. ľudí, no určite sa nedá povedať, že všetci sú fanúšikmi jej vzhľadu. Na fotkách vidíme skrátenú bradu, maličký nos, zúžené lícne kosti a obrovské ústa. Sammy trvá na tom, že chce vyzerať ako bábika.

@instagram/sammy_vee

Na tento pohľad ešte dlho nezabudneme. Sme veľmi zvedaví, ako toľké zmeny ovplyvňujú jej zdravie.

Napíšte do komentára, čo si o tom myslíte!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Po plastickej chirurgii už nevyzerá ako človek. Pri pohľade na ňu behá každému mráz po chrbte”