Policajt zachránil dievčatko pred tyranskými opatrovníkmi. Nakoniec si ho s manželkou adoptovali!

Deti sú jednou z najzraniteľnejších skupín ľudí na svete a mnohokrát nie sú v bezpečí ani v kruhu vlastnej rodiny.

Takýto príbeh zažila aj malá Kaila, ktorú dlhodobo fyzicky týrali jej opatrovníci. Ešte v marci roku 2018 boli do jej domu privolaní policajti, ktorí mali preveriť jej stav. Medzi zasahujúcimi policajtmi bol aj Brian Zach, ktorý sa dievčatka ujal do príchodu detektívov.

Milé dievčatko mu však natoľko prirástlo k srdcu, že sa jej rozhodol spolu z jeho manželkou dať nový domov.

 

The Kingman Police Department is proud to announce the promotion of Sergeant Brian Zach to the position of Lieutenant. A…

Uverejnil používateľ City of Kingman, AZ Police Department Pondelok 21. októbra 2019

 

 

Obľúbil si ju

“Kreslili sme si, dali sme si niečo pod zub…držala ma za ruku a bola jednoducho veľmi zlatučká. Keď prišli detektívi vzali a odviezli ju do nemocnice,” spomína na onen deň policajt. Zach so svojou manželkou Cierrou majú 2 svoje vlastné deti.

No po tom čo s Kailou strávil niekoľko hodín, manželke oznámil, že by chcel aby dievčatko bývalo s nimi. Zatiaľ čo sa dievčatko v nemocnici zotavovalo zo zranení, Zach potvrdil, že voči Kailinim opatrovníkom boli vznesené obvinenia. Neskôr sa však sociálnym pracovníkom nedarilo nájsť Kaile náhradnú rodinu a vtedy do príbehu opäť vstúpil Zach s manželkou.

 

https://www.instagram.com/p/CIdx0y5pNc1/

 

Veselé a hravé dievčatko

“Prišla s flaštičkou, taškou oblečenia, ktoré jej nesedelo a to bolo všetko. Už od druhého dňa začala moju manželku volať “mama” alebo “mamička”.

Mňa asi týždeň či dva volala “chlapík” a potom, keď začala chodiť do škôlky sa naučila kto je to otec,” opísal prvé dni z dievčatkom. 18. augusta tohto roku, presne 2 a pol roka po tom čo si dievčatko vzali k sebe, si ho manželia oficiálne adoptovali.

Zach priznal, že každý týždeň prežívali v strachu kvôli tomu, že nevedeli čo s Kailou bude a či sa náhodou nevráti k jej biologickým rodičom.

Zach prezradil, že Kaila rada chodí do škôlky, rada tancuje, má rada zvieratá a zbožňuje, keď sa môže hrať, že cestuje na veľkej lodi, ktorá je vlastne iba obyčajná krabica.

 

Celá rodina policajta – manželka Cierra, adoptovaná Kaila a 2 biologické deti Raina a Trevin

Zdroj: goodmorningamerica.com

 

zdroj: goodmorningamerica.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Policajt zachránil dievčatko pred tyranskými opatrovníkmi. Nakoniec si ho s manželkou adoptovali!”