Pozeral si staré fotografie svojej ženy a zbadal známu tvár. Keď uvidel, kto sedí vedľa nej, neveril vlastným očiam!

Život je plný prekvapení. Niekedy sa do nášho života vráti človek z detstva, na ktorého neskôr zabudneme, a to v tom najprekvapujúcejšom čase. Práve takýto príbeh sa stal Evanovi a Brytin.

Evan a Brytin sa pred niekoľkými rokmi vzali. Tvoria úspešný pár a sú skutočne šťastní. Pri sťahovaní domu Evan narazil na starú fotografiu, na ktorej bola malá Brytin so svojou škôlkarskou skupinou.

Brytin vyzerala nesmierne rozkošne, preto bol Evan veľmi rád, že túto fotografiu našiel. Okamžite vidno, že dievčatko bolo z fotenia nesmierne nadšené, pretože sa usmievalo od ucha k uchu.

Čím viac sa však na fotografiu pozeral, tým viac ho zaujalo niečo iné. Pozrel sa na fotografiu pozornejšie a potom uvidel, že hneď vedľa malej Brytin sedí on sám.

Muž zavolal svojej matke, aby sa opýtal, či je možné, že je na tej istej fotografii on a jeho žena. A hoci obaja žili v rôznych mestách, ako deti navštevovali rovnakú materskú školu. Keď dovŕšili tri roky, ich známosť sa skončila, ale nejakým zázrakom sa po niekoľkých rokoch našli. Dnes sú mimoriadne úspešným manželským párom.

Ako vidíte, boli si súdení. Pravá láska nepozná hranice a dokáže ľudí spojiť aj po mnohých rokoch.

zdroj:webniusy.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pozeral si staré fotografie svojej ženy a zbadal známu tvár. Keď uvidel, kto sedí vedľa nej, neveril vlastným očiam!”