Pred 10 rokmi ju polial kyselinou bývalý priateľ a úplne zohavil. Takto vyzerá dnes

Katie Piper mala pred sebou všetku krásu, talent a skvelú kariéru modelky a moderátorky. Mala tiež priateľa, ktorý ju považoval za svoj majetok a nebral nie ako odpoveď.

Keď chcela odísť, z pomsty ju uniesol, brutálne znásilnil a vyplatil muža, ktorý ju nechal poliať kyselinou. V dôsledku tohto beštiálneho činu Katie utrpela ťažké zranenia a priblížila sa k smrti.

„Stála som na ulici a ľudia okolo mňa prechádzali. Cítila som, ako moja tvár odpadáva, vyparuje sa, horí zaživa…

facebook.com

Katie stratila zrak na jedno oko a jej tvár bola znetvorená. Musela však čeliť najhoršiemu. S nepredstaviteľnou bolesťou a utrpením.

Musela podstúpiť vyše 200 operácií na rekonštrukciu tráviaceho systému a tváre.

facebook.com

Ale duševné utrpenie bolo snáď najhoršie. Katie podstúpila intenzívnu psychoterapiu a na zvládnutie tejto tragédie potrebovala veľkú podporu svojich blízkych.

Katie poznala a chápala násilie ako nikto iný. Silu našla v túžbe pomáhať iným ženám. Založila charitatívnu organizáciu na boj proti násiliu a pomáha iným ženám dostať sa z kruhu násilia skôr, ako sa zrania.

facebook.com

Katie si nemyslela, že bude niekedy pripravená dôverovať mužovi.

 Ale rany sa zahojili a pomoc druhým jej dodala silu. Bez významu nebol ani fakt, že Katiini trýznitelia boli odsúdení na doživotie.

facebook.com

Cítila sa v bezpečí a potrebná. Potom jej osud do cesty postavil Richarda. Bola to láska na prvý pohľad. Milovala ho a on miloval ju so všetkými jazvami na tele a srdci.

zobrali sa. Hneď chceli byť rodičmi.

Katie porodila dcéru Belle v roku 2014 a Penelope Diane o tri roky neskôr. Katie miluje byť mamou. Má život, o ktorom sa bála čo i len snívať po mnohých rokoch pekla, ktorým si musela prejsť.

Katie sa tiež vrátila k práci v televízii. Je moderátorkou programu na Channel 4. Jej život sa vrátil do starých koľají. Dnes ženám hovorí, že je príkladom toho, že za hrubou vrstvou tieňa je svetlo. Stačí urobiť pár krokov. Niekedy sú to ťažké kroky, ale rozhodne stoja za to, čo nás čaká.

„Moje jazvy mi dnes nehovoria o nešťastí, hovoria mi, že všetko sa dá prežiť. Sú mojou silou.“

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pred 10 rokmi ju polial kyselinou bývalý priateľ a úplne zohavil. Takto vyzerá dnes”