Prichádza najsilnejší zrkadlový dátum tohto roka( 11.11.2023), využite silu tohto dňa na maximum

Každý deň je jedinečný a svojim spôsobom nenapodobiteľný. Ale sú špeciálne dni, kedy sa mágia deje tu a teraz. V numerológii sú zrkadlové dátumy považované za takéto magické dátumy. Dnes vám v magazíne„mysmezeny.sk“prezradia, čo môžete v tento deň robiť a čo nie.

Súčet všetkých jednotiek v dátume 11.11. dáva 4. V numerológii je štvorka spojená s materiálnymi hodnotami a výhodami. Preto sú v tento deň možné neočakávané peňažné príjmy alebo vecné dary.

Alebo možno snívate o vlastníctve vlastného domu, auta alebo iného materiálneho predmetu. Potom v tento deň musíte zapísať svoj sen. Koniec koncov, myšlienky sú materiálne a myšlienky napísané na papieri sa vykonávajú dvakrát rýchlejšie.

© Freepik

MÁGIA TU A TERAZ

Len si pamätajte, že sen musí byť veľmi špecifický. Posaďte sa na pokojné miesto, vezmite si kus papiera a pero. Sen by mal byť napísaný v prítomnom čase, ako keby ste už mali svoj dom alebo auto.

Zapíšte si každý detail, predstavte si podrobne každú vec v dome. Vo všeobecnosti popustite uzdu svojej fantázii svojim snom naplno. Štyri v numerológii ukazuje, že človek je tvorcom vlastného šťastia a pohody. Vždy si pamätajte, že váš úspech závisí od vás a od úsilia, s ktorým kráčate k svojmu snu.

V tento deň buďte obzvlášť pozorní na svoju intuíciu. Počúvajte svoj vnútorný hlas a všímajte si znamenia. V tento deň Vesmír otvára každú príležitosť pre každého človeka na dosiahnutie svojich cieľov.

Nalaďte sa na pozitívne myslenie a dobrú náladu. A potom sa vám určite stane zázrak. Osudové stretnutia a návrhy sú možné aj v zrkadlovom dátume. Pozorne sa rozhliadnite a počúvajte. Môžete dostať veľmi lukratívnu ponuku, no odmietnuť ju znamená premeškať príležitosť zmeniť svoj život.

11. november je považovaný za energeticky veľmi silný deň.

Všetky snahy v tento deň prinesú pozitívne výsledky. Je tiež dobré stráviť tento deň s rodinou a priateľmi. Pomôže to posilniť rodinné puto a pohodu v rodine. Môžete navštíviť rodičov alebo ísť s celou rodinou do divadla či kina. Alebo sa môžete len tak prejsť po jesennom parku a prediskutovať plány do budúcnosti. Hlavná vec je robiť to pozitívne a nehádať sa. V každej situácii je vhodné nájsť kompromisné riešenie.

© Freepik

Zrkadlový dátum 2023

V deň zrkadlového rande sa neodporúča hádať sa a dávať prázdne sľuby. Nemal by si ani psychicky priať druhému ubližovanie. Pamätajte, že všetko, čo si v tento deň myslíte a po čom túžite, sa odrazí vo vás. Odporúča sa nerobiť spontánne nákupy a neunáhlené akcie. 11. november 2023 je skvelý čas na plánovanie na najbližšie obdobie. 

Aký vzťah má k astrológii, numerológii a podobne, to si každý určí sám. Ale každý už vie, že sny majú schopnosť plniť sa. Hlavná vec je naučiť sa správne snívať a plánovať.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Prichádza najsilnejší zrkadlový dátum tohto roka( 11.11.2023), využite silu tohto dňa na maximum”