Som extrémne vysoká žena – Nájsť si muža, je pre mňa nemožné

Výnimočne vysoká žena môže mať problémy s každodennými vecami, ktoré väčšina ľudí nepovažuje za ťažké. Marie Temara sa stala virálnou, pretože sa podelila o svoj každodenný život ako „najnižšia osoba v rodine obrov“. Otvorila sa aj o tom, že ako veľmi vysoká žena má problémy nájsť si niekoho na rande.

Marie Temara pochádza z výnimočne vysokej rodiny, vďaka čomu sa stala virálnou na TikToku.

Po tom, čo Marie Temara úspešne presvedčila svoju rodinu, aby sa k nej pridala pri vytváraní obsahu TikTok, zaznamenala rastúci záujem divákov o ich každodenný život. Teraz má účet TikTok Temara viac ako 2 milióny sledovateľov. „Uvedomila som si, že náš bežný každodenný rodinný život je pre väčšinu ľudí niečo naozaj zaujímavé, a tak sme začali vytvárať ďalšie rodinné TikToky a všetky začali byť celkom virálne,“ povedala žena.

Jej scénky ukazujú, aký je každodenný život naozaj vysokého človeka.

Temara, ktorá meria 180 cm a je najkratším členom svojej veľmi vysokej rodiny, vnímala život z inej perspektívy. Žiaľ, nie vždy si bola svojou postavou veľmi istá a keď bola mladšia, posmievali sa jej kvôli jej výške. „Deti si ma doberali a nazývali ma mužom alebo domom, pretože som bola vyššia a ťažšia ako väčšina učiteľov,“ prezradila.

Teraz, vo veku 28 rokov, sa však Marie Temara už nehanbí za seba a svojim sledovateľom na TikToku hrdo ukazuje, ako vyzerá život z pohľadu veľmi vysokej ženy. Od toho, že sa nezmestí do sprchy, až po to, že sa ľahko dotýka stropu a ventilátora, Temara vkladá do svojich populárnych videí humorný nádych.

Temara má problémy aj s randením, pretože väčšina mužov, ktorých stretáva, je nižšia ako ona.

Zoznamovanie je len ďalším aspektom života, s ktorým musela Temara ako výnimočne vysoká žena bojovať. „Priznám sa, že je nesmierne ťažké nájsť si chlapa, ktorý by bol vyšší ako ja. Randenie pri mojej výške je takmer nemožné, pretože je veľmi obmedzené,“ otvorila sa v jednom rozhovore. „Jeden chlap, s ktorým som išla na rande, na svojom profile na internetovej zoznamke uviedol, že meria 180 cm, ale keď som sa s ním stretla, meral maximálne 180 cm.“

Napriek svojim problémom Marie Temara zostáva sebavedomá a dúfa, že nájde lásku.

Nedávno sa však Marie Temara rozhodla rozšíriť zoznamku a dať šancu aj „krátkym kráľom“. Temařina mama je tiež vyššia ako jej otec, čo dáva žene nádej, že správnemu chlapovi nebude vadiť, že je od neho vyššia. „Dúfam, že zmením stigmu randenia, že ‚muži musia byť vo vzťahu vyšší‘, pretože na výške by nemalo záležať.“

Aj mnohé celebrity súhlasia s tým, že láske nezáleží na výškových rozdieloch. Také osobnosti ako Katie Holmes, Cameron Diaz a Charlize Theron chodili s mužmi, ktorí boli nižší ako ony.

foto marietemara / Instagrammarietemara / Instagram

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Som extrémne vysoká žena – Nájsť si muža, je pre mňa nemožné”