Svadobné šaty si plietla 1000 hodín. Svadobní hostia sa nevedeli vynadívať! Niečo podobné ešte nevideli

Pre mnohých ľudí, najmä pre ženy, je svadba najdôležitejšou udalosťou v živote! Najmä ak ju plánujete osláviť.  Musíme myslieť na všetko: od menu až po oblečenie. A zatiaľ čo väčšina neviest si vyberá tradičné svadobné šaty, naša hrdinka Tanya Jennings z Anglicka sa rozhodla vytvoriť si ich sama.

Svadobné Šaty a sedem mesiacov práce

Áno… toľko trvalo 39-ročnej neveste vytvoriť si vlastný jedinečný outfit. Stojí za zmienku, že okrem toho mala na starosti aj veľa iných vecí súvisiacich s obradom: žena okrem toho chodí do práce a vychováva dve deti. Posledné stehy dokončila len niekoľko minút pred príchodom svadobného auta, ktoré ju malo odviezť na obrad.

Žena odviedla skvelú prácu a splnila si svoj sen. Modelom jej boli šaty, ktoré videla na internete. Takže háčkovacie zručnosti, ktoré Tanya získala vo veku troch rokov, jej prišli vhod.

Materiály

Žena si ušila šaty zo strieborného saténu. To bola len malá časť práce, tá najjednoduchšia. Najťažšou časťou bolo háčkovanie prvkov, ktoré zdobia celé šaty, ako aj biely čipkovaný živôtik a vlečku.

Išlo o približne 150 samostatných čipkových prvkov, ktoré musela Tanya spojiť do jednej kompozície. Je to nesmierne náročné, pretože každý detail musel na šatách dokonale ležať. Podľa Tanyi, ako aj jej rodiny, žena spala veľmi málo a všetok voľný čas trávila pletením.

Výsledok však rozhodne stál za to! Určite žena takéto majstrovské dielo zhotoví ešte viackrát. Schovávať takýto zázrak v šatníku by malo byť nelegálne! 

zdroj:takprosto

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Svadobné šaty si plietla 1000 hodín. Svadobní hostia sa nevedeli vynadívať! Niečo podobné ešte nevideli”