Svoj osobný blog plní fotografiami svojich nôh. Takto z nej urobili boháčku

Živobytie na základe zdieľania fotografií na sociálnych sieťach je neraz považované za prácu snov. Veď kto by nechcel mať 10-minútový pracovný deň?! Bohužiaľ, tento typ práce je zvyčajne pozorovateľný u známych ľudí a pseudo celebritách.

Avšak 49-ročná žena menom Gweneth Leeová tvrdí, že zarába 30 000 dolárov ročne tým, že na Instagrame uverejňuje fotografie svojich nôh.

Bývalá modelka povedala, že od fanúšikov prijíma dary (nielen v peňažnej podobe) po tom, čo ju požiadajú, aby uverejňovala fotografie svojich nôh.

Gweneth si tiež necháva platiť 300 dolárov za to, že ide na osobné stretnutie, pri ktorom klienti platia za to, že majú možnosť masírovať a lízať jej nohy!

Vdova povedala, že k tomuto spôsobu zarábania peňazí na sociálnej sieti prišla celkom nechtiac.

Povedala:

„Nikdy som si nevšimla takýto fetiš medzi mužmi, kým som nezačala aktívne používať sociálne siete. Vždy som si fotografovala svoje nohy pri bazéne a potom som začala získavať obrovské množstvo fanúšikov.

Všetko to vyvrcholilo tým, že som si vytvorila samostatný profil na Instagrame pre ľudí, ktorí milujú moje nohy. Mám niekoľko mužov, ktorí mi platia za masáž chodidiel (na hodinu). Páči sa im, keď sa môžu hrať s nohami.“

Prečo sa ale muži obracajú práve na jej nohy? Ona verí, že je to preto, že jej nohy sú „v dobrom stave, s rovnými prstami a malými členkami.“

Možno keď to čítate, pomyslíte si: „Aj ja mám veľmi pekné nohy, prečo mi nikto nezaplatí za masáž?“

Treba však dodať, že Gweneth sa o svoje nohy stará ukážkovo. Čo teda robí?

„Denne by ste mali vypiť 2 alebo 3 litre vody – vaša koža na nohách bude krajšia a hydratovaná. Trikrát denne si na nohy aplikujem krémy a masky. Okrem toho, mám pri sebe ponožky a mäkkú obuv, aby som tak chodidlá chránila pred vonkajšími vplyvmi.

Keď idem do posilňovne alebo cvičiť, nasadím si na prsty medziprstové korektory. Odporučil mi to aj môj lekár. Taktiež jem množstvo čerstvých rýb, pretože rybí olej naše telo vyživuje a hydratuje.“

Nuž, ak sa rozhodnete, že niekomu zaplatíte stovky dolárov za to, že sa dotknete ich chodidiel, je vysoko pravdepodobné, že budete chcieť, aby bolo naozaj krásne a mäkké!

Považujete tento druh živobytia za prácu snov?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Svoj osobný blog plní fotografiami svojich nôh. Takto z nej urobili boháčku”