„Syn mi vyliečil zlomené srdce,“ hovorí mamička, ktorá nečakane prišla o svojho milujúceho manžela

Sarah Shellenbergerová a jej manžel Scott sa zosobášili v roku 2018. Boli spolu šťastní a snívali o tom, že sa stanú rodičmi. Bohužiaľ, tento sen sa ukázal byť ťažší, než si predstavovali. Po niekoľkých neúspešných pokusoch sa teda rozhodli vyskúšať umelé oplodnenie, a tak išli na kliniku pre plodnosť na odber vajíčok.

„V prvom kole sme dostali jedno geneticky normálne embryo a vo februári sme sa rozhodli vrátiť na ďalší odber, kým som mala pomerne dosť vajíčok.“

Vo februári 2020 Sarah dokončila proces umelého oplodnenia a tešila sa domov k manželovi, ktorý ju nemohol sprevádzať kvôli pracovným povinnostiam.

Bohužiaľ, keď pristála v Toronte, jej telefón začal zvoniť ako šialený. Ľudia jej hovorili, ako sa modlia, aby to Scott prekonal. Sarah netušila, čo sa stalo. Kontaktovala teda jeho matku, ktorá jej povedala, že dostal infarkt a zobrali ho na jednotku intenzívnej starostlivosti.   

Bohužiaľ, Scott to nezvládol. Mozog mu prestal pracovať a Sarah sa rozhodla darovať jeho orgány, vďaka čomu zachránila troch ľudí, ktorí dostali jeho pečeň a obličky.

„V piatok 21. februára som sa s ním musela ísť rozlúčiť. Bola to tá najťažšia vec, akú som kedy urobil.“

Asi šesť mesiacov po Scottovej smrti odišla Sarah na Barbados na prenos embryí. O týždeň neskôr sa dozvedela, že je tehotná.

„Bol to náš najväčší sen – Scott chcel byť otcom,“ povedala. Bol to horkosladký moment, ale Sarah bola šťastná, že má syna, ktorý jej bude vždy pripomínať jej milujúceho manžela.

„Mám pocit, že veci začínajú byť lepšie a je možné, že môj život sa neskončil a mám svoj účel.“

Sarah našla zmysel života. „Mať syna v náručí je pre mňa taký dobrý liek, že vyliečil moje srdce mnohými spôsobmi,“ povedala matka.

Zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “„Syn mi vyliečil zlomené srdce,“ hovorí mamička, ktorá nečakane prišla o svojho milujúceho manžela”