Takto hrala Metallica v Moskve pred viac ako 30-timi rokmi pred 1,6 miliónmi divákov. Takýto koncert ste ešte nevideli

Keď si niekto povie, že má vypredané kluby a zarobí nemalé peniaze na slovensku, môžete mu zložiť obdiv a ten človek má o živobytie postarané. Čo tak iný rozmer hudobníka, kde príde niekoľko desiatok tisíc ľudí. Ale čo tak, keď ti príde na koncert okolo pol milióna ľudí?

Je to festival festivalov a stojí za ním Metallica. V roku 1991 sa v Moskve odohral rockovo-metalový koncert, ktorý doslova trhal rekordy. V tom roku sa festivalu zúčastnili aj AC/DC.

Na festival prišlo 1,6 milióna fanúšikov. Ide o druhú najväčšiu hudobnú udalosť v histórií. Prvé miesto drží Jean Michael Jarre a jeho koncert v Paríži v roku 1990 s 2,5 miliónom divákov.

A keď chcete vidieť z toho rockového ošiaľu, s 1.6 miliónom divákov stačí kliknúť na video nižšie :))))

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Takto hrala Metallica v Moskve pred viac ako 30-timi rokmi pred 1,6 miliónmi divákov. Takýto koncert ste ešte nevideli”