Takto sa správala matka s dieťaťom keď išli po prechode. Vodič si všetko nahral a rozdelil ľudí na 2 strany

Len pred niekoľkými dňami došlo na ulici k nebezpečnej situácii, keď vodič auta takmer zrazil ženu s dieťaťom na priechode pre chodcov. Našťastie tento moment zaznamenal iný vodič, ktorý sa rozhodol podeliť sa o zábery.

Na zázname je vidieť ženu s dieťaťom, ktorá stojí na priechode pre chodcov, ale ďalej od okraja.

Začína cúvať k plotu pozemku za ňou a v tom istom čase sa k nej bez spomalenia blíži čierne osobné auto. Jediná osoba, ktorá na situáciu zareagovala, bol autor videa. Na druhej strane žena s dieťaťom bez rozmýšľania vstúpila na vozovku priamo pred prichádzajúce auto.

Nebezpečná udalosť

Táto udalosť vyvolala medzi používateľmi sociálnych médií veľkú polemiku. Mnohí poukazujú na nedostatočnú opatrnosť vodiča auta a bezohľadnosť ženy s dieťaťom, ktorá prešla cez cestu priamo pred idúce vozidlo.

Preto upozorňujú na potrebu opatrnosti a dodržiavania pravidiel cestnej premávky, aby sa predišlo takýmto nebezpečným situáciám.

Pozrite si video nižšie!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Takto sa správala matka s dieťaťom keď išli po prechode. Vodič si všetko nahral a rozdelil ľudí na 2 strany”