Tieto trojičky sa narodili úplne rovnaké a ani dnes ich nie je možné rozoznať

Tieto dievčatká sa narodili v roku 1987. A po takom čase stále vyzerajú ako 3 kvapky vody a sú takmer nerozoznateľné. V roku 1987 sa narodili tri rovnaké dievčatá. v Dubline. Volajú sa Nikola, Laura a Allison.

Častým omylom je, že dvojčatá sa najčastejšie zamieňajú a rozlíšiť ich dokážu len rodičia. V tomto prípade však dievčatá nemohol vždy rozoznať ani ich otec, ani matka.

Keď sestry vyrástli, rýchlo si ich všimli rôzne agentúry a ponúkli im ochutnať modelingový biznis. Prvá takáto ponuka prišla, keď mali 10 rokov. Ich rodičia však boli proti takejto kariére dievčat, pretože chceli pre svoje deti normálne, bežné detstvo.

Keď však dovŕšili 16 rokov a stávali sa čoraz nezávislejšími od svojich rodičov a schopnými robiť závažné životné rozhodnutia bez ich zásahu, stali sa pre nich vzorom.

Dievčatá robia celý život všetko spolu – chodia do posilňovne, v rovnakom čase ku kaderníkovi, dokonca jedia rovnaké jedlo.

„Žijeme rovnaký život, takže vyzeráme rovnako a páči sa nám to,“ povedala Laura.

Sestra Alison dodala: „Ráno si ideme spolu zabehať, potom si uvaríme a na raňajky si dáme ovesnú kašu. Na obed chodíme do rovnakej kaviarne a objednávame si šalát. Na večeru si zvyčajne dávame grilované kurča s hranolkami.“

Sestry hovoria, že im nikdy nechýba pozornosť. Nie je tajomstvom, že sú zaradené medzi najsexi sestry sveta.

Sú šťastné, že majú jeden druhého, a trávia spolu čas neustále, dokonca aj počas pracovného času. Dnes sú vo svojich krajinách skutočnými celebritami. Často sa zúčastňujú na rôznych podujatiach, módnych prehliadkach a foteniach.

„Je zábavné sledovať reakcie ľudí, keď si uvedomia, že sme všetci traja, a nie dvaja!“ – hovoria dievčatá veselo.

Musí to byť naozaj zaujímavý pocit, keď každý deň vidíte v zrkadle toho istého človeka ako seba samého.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tieto trojičky sa narodili úplne rovnaké a ani dnes ich nie je možné rozoznať”