Uvidel muža, ako bije svoju ženu a dieťa. Nahneval sa a urobil niečo, čo by nikto iný nespravil

Jednou z nepopierateľných výhod internetu je, že určité veci konečne uzreli svetlo sveta.

A mnohé zlé skutky boli potrestané a možno sa veľa vďaky nikdy nestalo?

Jeden používateľ Redditu s prezývkou Offmychest zdieľal tieto udalosti s ostatnými:

„Išiel som do školy, respektíve som stál v rannej zápche. Napravo odo mňa bolo auto, ktoré šoféroval muž. Vedľa nej sedela žena a vzadu dieťa. 

Kútikom oka som v tomto aute videl neprirodzený pohyb. Videl som, ako chlap začal biť ženu na sedadle spolujazdca. Bil ju takou zúrivosťou, že jej hlava narazila do skla. Zrazu sa otočil a dal dieťaťu facku do tváre. Všetko sa zbehlo bleskovo, no bolo poludnie a obrovská dopravná zápcha. Som si istý, že som nebol jediný, kto to videl.

Nahnevalo ma to!

Bez veľkého rozmýšľania som zapol smerovku a zmenil jazdný pruh do toho, v ktorom jazdil, pričom som sa umiestnil hneď za ním. Už sme sa chceli pohnúť, tak som zatrúbil, aby prestal. Zavolal som políciu a pokúsil sa ma stratiť.

Polícii som dal všetko, čo sa mi zdalo dôležité, evidenčné číslo, značku, popis udalosti, rôzne detaily.

pixabay

Nakoniec zastavil pred nákupným centrom, vystúpil z auta a rozbehol sa smerom k budove. Žena sa rozbehla hneď za ním. Dieťa nevzali. Zostalo to v aute. Bolo to na plač. Z nosa mu tiekla krv. Chlapec mal červenú, opuchnutú tvár.

Zostal som s ním, kým neprišla polícia.

Bol som nervózny, pri pohľade na to dieťa sa mi chcelo plakať. Prišla polícia. Znova som všetko povedal.

Polícia začala pátrať po rodičoch dieťaťa. Našli ich v šatni jednej z predajní. Chystali sa ukradnúť oblečenie. Ten chlap mal v minulosti za sebou rôzne zločiny.

pixabay

Dúfam, že teraz pôjde na dlhší čas do väzenia. Tiež dúfam, že matka tohto dieťaťa si príde na svoje. Z každej situácie existuje východisko. Aj to najťažšie. Premohol ma smútok. Koniec koncov, toto nevinné dieťa nepožiadalo o narodenie. On za to nemôže. Po príchode domov som syna silno a dlho objal.

Ďakujem všetkým, ktorí cítili, že som urobil správnu vec…“

pixabay

Ak si myslíte, že by ste neodvrátili zrak a nereagovali, zdieľajte tento príspevok!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Uvidel muža, ako bije svoju ženu a dieťa. Nahneval sa a urobil niečo, čo by nikto iný nespravil”