Veľký slovenský horoskop lásky pre rok 2024. Toto čaká jednotlivé znamenia zverokruhu

Pýtate sa, kedy si nájdete toho správneho partnera? Sú vo vašom vzťahu časté hádky a nepochopenie a vy sa pýtate či to má zmysel? Presne tieto a ďalšie otázky týkajúce sa vzťahov a lásky môžu byť zodpovedané v roku 2024, ktorý je vzťahom naklonený.

Baran:

Práve živelnosť, ktorú v sebe vďaka tomuto znameniu máte vám pomôže pri budovaní nových vzťahov.

Najprajnejšie sú pre vás mesiace marec a december a najmenej prajné zase máj a august. Ak budete chcieť budovať vzťah, určite vsaďte len na jednu kartu a nezačínajte si s viacerými naraz, nemuselo by to dopadnúť dobre.

Býk:
Ak ste narodení v zamení býka, tak rok 2024 bude pre vás v oblasti vzťahov menej prajný. Určite sa však v tejto životnej sfére nebudete nudiť. Oživiť vaše životy môže aj nejaká nečakaná exotická láska.

Blíženci:
Rok 2024 vám v láske nemôže sľúbiť stabilitu. Striedať sa vám budú skôr extrémnejšie výkyvy. V mesiacoch marec až máj môžete prežiť naozaj príjemné zoznámenie s niekým, kto vás očarí, avšak ďalšie mesiace prinesú skôr ochladnutie a stagnáciu tohto okúzlenia.

Rak:

Pre ľudí v znamení raka rok 2024 prinesie mnoho príjemných romantických stretnutí. Iskrenie, príťažlivosť, flirt, to všetko bude súčasťou tohto znamenia. Trochu pasívnejšie to bude v mesiaci november.

Lev:
Ak vám chýba vzrušenie a nové známosti, určite využite mesiace marec a november, ktoré sú pre vás na zoznamovanie a flirt tie najideálnejšie. Ostatné mesiace môžu taktiež priniesť nejaké osvieženie, avšak v menšej miere ako mesiace marec a november.

Panna:
Ak sa má niekomu dariť v láske v roku 2024, tak to rozhodne budú ľudia narodení v znamení panny. Celý rok bude pre vás priazniví. Trochu menej šťastia očakávajte v mesiacoch február a máj.

Váhy:
Máte šancu spoznať niekoho, kto sa vám naozaj zapáči, avšak potrebné je aby ste chodili do spoločnosti. Najlepšie v mesiacoch august a november.

Škorpión:

Rok 2024 pre vás začne v znamení veľkej príťažlivosti a ďalším mesiacom nakloneným láske bude práve september.

Strelec:
Mesiace, v ktorých môžete využiť svoj potenciál a v ktorých budete pôsobiť najviac sexi budú určite február a marec. Ďalšie prajné obdobie sa ukáže v mesiaci november.

Kozorožec:
V roku 2024 si môžete vybrať, či sa budete snažiť budovať si pevný a vážnejší vzťah, alebo budete hľadať vzrušenie a flirty. Na oboje totiž v tomto roku máte šancu. Menej naklonené láske budú pre vás mesiace marec a november.

Vodnár:
Ľudia v tomto znamení budú v roku 2024 pociťovať silnú túžbu po flirte, zbližovaní a krátkodobých vzťahoch. Ak žijete vo vzťahu, veľkou skúškou pre vás budú najmä mesiace jún a júl.

Ryby:
Rok 2024 rybám dopraje naozaj veľmi príťažlivého partnera/partnerku, pri ktorej sa im môžu splniť všetky milostné fantázie a predstavy.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Veľký slovenský horoskop lásky pre rok 2024. Toto čaká jednotlivé znamenia zverokruhu”