Vyčerpanú svokru odfotil a nahral na internet. Nemyslel si, že jej príbeh vyvolá toľko emócií

Manželstvo nie je len láskyplný vzťah dvoch ľudí, sú to aj dve rozdielne rodiny, ktoré sa spájajú a vytvárajú puto a vytvárahú príbeh. Vo väčšine prípadov ide táto nevyhnutná cesta hladko, ale môže byť aj celkom iná.

Spoznávanie si vyžaduje čas. Niekedy však môže byť neskoro naučiť sa vážiť si ľudí okolo nás. Keď Scott Mann prvýkrát stretol svoju svokru, okamžite cítil, že nebude ľahké sa s ňou spriateliť. Sedem rokov po svadbe sa však život dramaticky zmenil. Scottovej 30-ročnej manželke diagnostikovali leukémiu.

Táto tragédia prinútila Scotta naučiť sa niečo veľmi dôležité a teraz sa o to chce podeliť so svetom.

Tu je Scottov neuveriteľne dojemný list – príbeh:

Toto je Sharon.

Keď som prvýkrát stretol svoju svokru, ťažko som pochopil jej zvláštny južanský prízvuk. Najprv pôsobila trochu panovačne, len v štýle tej južanskej, pasívno-agresívnej zdvorilosti. Vedel som však, že je pre lásku môjho života dôležitá, a tak som jej postavu prijal.

Po 7 rokoch som ju poriadne nepoznal.
Keď mojej bývalej manželke vo veku 30 rokov diagnostikovali leukémiu, keď dostala 10% šancu na prežitie toho roku, keď sa svet zrútil a navždy zmenil, Sharon veľmi potichu, ale pevne vstúpila do úlohy, pre ktorú sa narodila. .

Počas dvoch rokov nakúpila väčšinu potravín, pripravila takmer každé jedlo, vyprala, upratala dom, odviezla manželku k viac ako 300 lekárom, vytriedila desaťtisíce tabliet a postarala sa, aby ich užila všetky. čas vždy a každý deň.

To všetko robila, keď aj jej diagnostikovali rakovinu, keď sa starala o všetkých ostatných. To všetko robila aj napriek tomu, že v tom čase prechádzala mastektómiou a chemoterapiou. Napriek tomu si pri práci hučí. Rozpráva sa sama so sebou, keď ju nemá kto počúvať a každý deň kráča s úsmevom, pokorou a gráciou na tvári.

Túto fotografiu som urobil tajne pred odchodom do práce jedného dňa.

Priatelia, takto vyzerá superhrdina v pokoji pri čakaní na ovsenú kašu, ktorú už po 300-krát pripravuje pre svoju dcéru. Napriek všetkému sa nevzdala starostlivosti o rodinu.“

Všetci sa môžeme poučiť zo Scottovho dojímavého príbehu.

V našich životoch sme obklopení ľuďmi, ktorých môžeme len ťažko milovať. Je však potrebné zachovať si otvorenú myseľ: po rokoch podráždenia si Scott konečne uvedomil, aká nespoľahlivá je jeho svokra. Zdieľajte tento príbeh, aby ste šírili túto dôležitú správu.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vyčerpanú svokru odfotil a nahral na internet. Nemyslel si, že jej príbeh vyvolá toľko emócií”