Vypila 24 pív denne. Mala len 35 rokov a vyzerala ako babička. Zomrela v agónii.

O tom, že o milovníkov piva nie je núdza, niet pochýb. Niektorí ich pijú každý deň, najmä po náročnom dni v práci. Oplatí sa však uvedomiť si dôsledky, ktoré takýto životný štýl môže priniesť. Jedna 35-ročná žena vypila 24 plechoviek denne. 

Prešla skutočným peklom.

Jej telo bolo úplne zničené. Fotografie umierajúcich, ktoré sa objavili na sieti, hovoria za všetko.

Nočná mora 35-ročného človeka

Každý z nás má slabé miesto. Niečo, po čom siahne, aj keď by nemal vždy. Pre Beverley Pickorer to bolo pivo. Vďaka tomu zabudla na všetky problémy. V dôsledku toho sa jej vzťahy rozpadli a život sa pomaly menil na tragédiu. Žena bola čoraz viac závislá, až každý deň vypila 24 plechoviek piva!

V jednej chvíli chcela prestať, ale nedalo sa. Mala štyri deti, no chýbala jej sila bojovať. Začali jej vypadávať zuby, prakticky hnili. Začala mať problémy s rozprávaním a tie najjednoduchšie činnosti boli pre ňu takmer nemožné. Muselo sa o ňu neustále starať.

Jej posledný partner Anthony ju napriek závislosti neopustil. Bol s ňou až do konca. Rozhodol sa, že musí verejnosti ukázať, čo s človekom dokáže urobiť alkohol. Snáď si vďaka Beverlyinmu príbehu niekto vopred premyslí svoje činy.

Na webe sa objavili dojímavé obrázky chorej a zničenej ženy. Môžete vidieť, ako veľmi trpí. Mala len 35 rokov a vyzerala ako babička …

Beverly zomrela v auguste 2014. Pre svoju závislosť osirela štyri deti. Bohužiaľ, takýchto príbehov je veľa…

Zdieľajte to s ostatnými, aby si ľudia uvedomili, aký môže byť alkohol oslabujúci!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vypila 24 pív denne. Mala len 35 rokov a vyzerala ako babička. Zomrela v agónii.”